Organiczne mieszkanie - 65 m kw.

red.

Bajkowa jaskinia

oryginalne mieszkanie, jak oryginalnie urządzić mieszkanie
Mieszkanie w Mumbaju - 65 m kw.; proj. The White Room
fot. thewhiteroom.co.in

Byliście kiedyś w Barcelonie? Zwiedzaliście domy zaprojektowane przez Antonia Gaudiego? Jeśli tak, na pewno pamiętacie że zarówno fasady jak i wnętrza zdawały się "płynąć". Artysta wykorzystywał fantastyczne formy, zawiłe desenie i organiczne kształty, które czerpał z natury pełnymi garściami. Patrząc na mieszkanie w Mumbaju, stolicy indyjskiego stanu Maharasztra, skojarzenie z katalońskim architektem wydaje się być oczywiste.

Mieszkanie o powierzchni 65 m kw. jest niezwykłe. Składa się z dużego salonu z kuchnią, sypialni, łazienki, sporej garderoby oraz dodatkowej toalety. Zaprojektowali je architekci ze studia The White Room - Disney Davis i Nitin Barchha.  Stworzyli również większość mebli, na zamówienie właścicieli nieruchomości.

oryginalne mieszkanie, jak oryginalnie urządzić mieszkaniePlan mieszkania / thewhiteroom.co.in

Oglądanie zdjęć tego mieszkania to nie lada frajda. Nie ma tu prostych ścian. Wnętrza przypominają raczej bajkową jaskinię z przedziwnymi sklepieniami, mieniącą się kolorowymi mozaikami. Jak Wam się podoba "Organic House"?  Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Organiczne mieszkanie - 65 m kw.