Loft pełen zieleni

red.

W miejskiej dżungli - mieszkanie pełne roślin

loft, nowoczesny loft, styl industrialny, jak urządzić mieszkanie w stylu loft
Loft w Terassie - 200 m kw.; proj. Egue & Seta
fot. egueyseta.com

Według Słownika Języka Polskiego loft to "hala fabryczna zaadaptowana na mieszkanie lub pracownię artysty". Lofty kojarzą się nam m. in. z otwartą przestrzenią, surowym betonem, odkrytą cegłą, wielkimi oknami i instalacjami pozostawionymi "na wierzchu". Zaprojektowany przez hiszpańskich architektów ze studia Egue & Seta loft ma wszystkie wymienione cechy. Dodatkowo zachwyca ogromną ilością zieleni, którą można znaleźć dosłownie w każdym zakątku. Pełno tu bambusów, traw i małych drzewek.

Mieszkanie o powierzchni ok 200 m kw., znajduje się w Terassie - mieście w północno-wschodniej Hiszpanii (w zespole miejskim Barcelony).  Składa się z dużej, otwartej kuchni, jadalni, ciekawie zaaranżowanego salonu, sypialni z ogromnym pokojem kąpielowym i garderobą oraz dodatkowej łazienki dla gości.

loft, nowoczesny loft, jak urządzić mieszkanie w stylu loftfot. egueyseta.com

Każde pomieszczenie w tym wnętrzu warte jest uwagi. W kuchni, jadalni i salonie czuć prawdziwie industrialny klimat. Są tu ściany z surowej cegły, podłogi z polerowanego betonu, a na suficie widać stalowe belki i instalacje. Część prywatna, czyli sypialnia z łazienką, jest znaczenie przytulniejsza - dominuje tutaj jasne drewno, które można znaleźć zarówno na podłogach jak i na suficie.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Loft pełen zieleni