Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rezydencja z wnętrzami projektu Macieja Zienia - 259 m kw.

red.

Eleganckie wnętrza, w których klasyka łączy się z nowoczesnością.

Osiedle Ventana położone jest w Walendowie - 18 kilometrów od centrum Warszawy. Sąsiaduje z malowniczym Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym, lasami, stawami i rzeką a jednocześnie znajduje się w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych.

Kompleksowy projekt aranżacji jednej rezydencji o powierzchni 252 m kw. został powierzony Maciejowi Zieniowi.  Ten jeden z najbardziej znanych polskich projektantów mody, od ponad 4 lat tworzy markę "Zień Home" oferując swoim klientom usługę kompleksowego projektowania wnętrz.

Zaproponowane w pakiecie aranżacyjnym, starannie dobrane kolekcje mebli, dodatki i akcesoria pochodzą z portfolio pracowni Zień Home. Przestrzeń jest zarazem szykowna, łączy klasykę i nowoczesność, uwzględnia współczesne trendy i jest bardzo funkcjonalna.

Główną część przestronnego wnętrza zajmuje salon połączony z jadalnią i kuchnią. Projektant zaproponował tu dwa warianty aranżacji wnętrz utrzymane w odcieniach eleganckiej szarości. Na parterze znajduje się także kompleksowo urządzony gabinet, słoneczny hol, toaleta, a także spiżarnia, pralnia oraz kotłownia.

Na piętrze do dyspozycji mieszkańców pozostają trzy przytulnie urządzone sypialnie z garderobami oraz dwie łazienki. Dom posiada także miejsce garażowe na dwa samochody, taras oraz ogród o powierzchni 1023 m kw.

Skomentuj:

Rezydencja z wnętrzami projektu Macieja Zienia - 259 m kw.