Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w męskim stylu

red.

Mieszkanie urządzone prosto i z charakterem.

Gdy tylko zobaczyłam to mieszkanie, pomyślałam: "tu mieszka mężczyzna". Być może to stereotyp, że mieszkanie mężczyzny cechują ciemne barwy i wyłącznie najpotrzebniejsze sprzęty, ale takie miałam skojarzenie.

Mieszkanie znajduje się w Sztokholmie, a dokładniej w dzielnicy Kungsholmen, położonej w centralnej części miasta. Składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, sporej kuchni i łazienki z prysznicem. Urządzono je w bieli, szarościach i czerni. Podoba mi się konsekwencja w aranżacji wnętrz. Czerń i biel pojawiają się w każdym pomieszczeniu - nawet na balkonie! Dzięki jasnej podłodze mieszkanie nie wydaje się przytłaczające. Broni się nawet czarna ściana.

Oryginalności wnętrzu dodaje połączenie industrialnych elementów z etnicznymi drobiazgami. Tkany dywanik pod prostym, metalowym dywanem prezentuje się nad wyraz ciekawie. W mieszkaniu znajdziemy też kilka roślin. Zieleń liści i kilka kolorowych krzeseł, to właściwie jedyne barwne akcenty. Warto zwrócić uwagę na zdjęcia w salonie i przedpokoju - one również nadają wnętrzu charakteru!

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Ja jestem na TAK!

Skomentuj:

Mieszkanie w męskim stylu