Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie pełne czerwonych akcentów

red.

To nowoczesne mieszkanie zostało zaprojektowane dla pary młodych ludzi. Kluczem jest tu kolor czerwony.

Dziś zaglądamy do ciekawego moskiewskiego mieszkania, zaprojektowanego przez rosyjskiego architekta Sergeya Bakakova. Udowadnia on, że oryginalne, imponujące rozwiązania nie są zarezerwowane wyłącznie dla wielkich apartamentów.

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku. Składa się przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, sypialni i łazienki. Urządzone jest w ciepłych, jasnych barwach. "Kluczem" jest kolor czerwony. Pojawia się on na mniejszych lub większych powierzchniach w większości pomieszczeń. Czerwień widać np. na szafce w przedpokoju czy na obrazach wiszących w salonie i sypialni.

Najważniejszym elementem wnętrza jest zabudowana czerwonymi, błyszczącymi szafkami ściana. Efektowna zabudowa kryje w pełni wyposażoną kuchnię. Dodatkowo właściciele mieszkania zyskali bardzo dużo miejsca do przechowywania.

Sypialnia znajduje się za szklanymi, przesuwanymi drzwiami. Warto zwrócić uwagę na łóżko, które obłożono wielkimi, miękkimi poduchami. Spore wrażenie robi także elegancka łazienka, cała wyłożona marmurami. Architekt chciał, aby właściciele czuli się w niej jak w małym, prywatnym SPA.

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie pełne czerwonych akcentów