Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w odcieniach szarości

red.

Piękne wnętrze w skandynawskim stylu

Są wnętrza, na które można patrzeć bardzo długo... Właśnie takie jest mieszkanie w Murmańsku zaprojektowane przez rosyjskiego projektanta Denisa Krasikova. Skandynawski styl miesza się tu z elementami industrialnymi, tworząc ciekawą i oryginalną przestrzeń.

To wysokie mieszkanie (znacznie ponad 3 m) znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Murmańska. Krasikov chciał, aby przypominało jednak wnętrze w starej kamienicy. Dominuje tu biel przełamana dodatkami w różnych odcieniach szarości.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, sypialni oraz łazienki z wolnostojącą wanną. Przyjrzyjmy się dokładniej wszystkim pomieszczeniom.

W salonie zwracają uwagę sztukaterie i parkiet w jodełkę, kojarzone z mieszkaniami w kamienicach. Wyraźnie wydzielono tu strefę odpoczynku - z kanapą na drewnianych nóżkach i telewizorem stojącym na marmurowym stoliku, oraz kącik do pracy - z delikatnym biurkiem na którym stanął komputer i plastikowym krzesłem zaprojektowanym przez Eamesów. Warto zwrócić uwagę na lampy Jielde (podłogową i biurkową) - to już klasyki designu.

Duże wrażenie robi kuchnia, którą wydzielono z części salonu. Metalowe szafki kuchenne i wyspa, nadają wnętrzu industrialnego smaczku.

Narożna jest bardzo jasna. Duże okna wpuszczają do środka mnóstwo światła! Króluje tu wielkie, dwuosobowe łóżko. Symboliczny baldachim delikatnie otula całą konstrukcję. Nad łóżkiem zawisło kilkanaście oryginalnych lampek. Koniecznie zajrzyjcie też do łazienki!

Chociaż trudno w to uwierzyć, te przepiękne wnętrza to tylko wizualizacje przygotowane przez Denisa Krasikova. Przyznacie sami, że robią wrażenie!

Skomentuj:

Mieszkanie w odcieniach szarości