Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolorowe trzypokojowe mieszkanie

red.

Oryginalnie i stylowo, czyli mieszkanie pełne starannie dobranych kolorów i inspirujących detali.

Są takie wnętrza, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Właśnie takie jest mieszkanie w Malmo, trzecim pod względem wielkości mieście w Szwecji, które oglądamy dzięki uprzejmości agencji Bjurfors. Pełno tu starannie dobranych kolorów i inspirujących detali!

Mieszkanie, o powierzchni 147 metrów kwadratowych,  znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Składa się z trzech pokojów - salonu, sypialni i pokoju dziecka. Jest tu również kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, balkon z widokiem na dachy okolicznych kamienic i duży taras.

Bazę dla wystroju wnętrz stanowią białe ściany i drewniane podłogi. W każdym pomieszczeniu znaleźć można chociaż jeden, przykuwający wzrok element. W salonie rzuca się nam w oczy piękny fotel (Lounge Chair) zaprojektowany przez Charlesa Eamesa i jego żonę Ray w 1956 roku. Mebel ten, produkowany przez firmę Vitra, uważany jest za najwygodniejsze siedzisko skonstruowane w XX wieku.

Bardzo efektownie prezentuje się duża kuchnia z jadalnią. Jedną ze ścian pomalowano na mocny, żółty kolor. Powieszono na niej prostą grafikę i zdjęcie Madonny palącej papierosa. Stół z kilkoma krzesłami (każde ma swoje miejsce w historii wzornictwa) ustawiono na dywanie w czarno-białe geometryczne wzory.

Warto zajrzeć również do jasnej sypialni i błękitnego pokoju dziecka!

Skomentuj:

Kolorowe trzypokojowe mieszkanie