Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie projektantki

red.

Nowocześnie z nutką vintage. Zaglądamy do mieszkania projektantki, pełnego inspirujących detali.

Nowoczesne, z nutką vintage i Skandynawii - tak można opisać mieszkanie Alicji Olech (właścicielki studia projektowego Kameleon) i jej partnera. Mieszkanie ma 51 m kw. Znajduje się ono na trzecim piętrze, w bloku na warszawskich Włochach. Jak łatwo się domyślić, zostało one zaprojektowane przez właścicielkę.

Projektantka chciała, aby jej mieszkanie było funkcjonalne, z dużą ilością miejsca do przechowywania, a przy tym przytulne i nowoczesne. Dominują tu jasne kolory, które optycznie powiększają przestrzeń. Biel świetnie komponuje się z drewnem, którego w mieszkaniu jest sporo. Warto zwrócić uwagę na parkiet ułożony w jodełkę - prezentuje się wyśmienicie. Koniecznie zajrzyjcie do łazienki. Podłogę wyłożono tu płytkami ozdobionymi marokańskimi wzorami. Uwielbiamy takie barwne mozaiki!

Kilka przedmiotów przyciągnęło szczególnie naszą uwagę. Podobają nam się wiszące nad stołem lampy w kształcie zabawnych meloników. To Innermost Jeeves zaprojektowane przez Jake'a Phippsa. Koniecznie przyjrzyjcie się też stolikowi kawowemu, zrobionemu z ociosanego pnia dębu. Otrzymał on nazwę pieniek Heniek. Na ścianie, nad szarą sofą, zawisły miękkie panele Fluffo (wzór Hexa) - to oryginalny pomysł na dekoracje "nudnych" ścian.

Wyjątkowe są również meble - ława Stanisława i komoda Jagoda zaprojektowane przez Alicję Olech. Inspirowane PRL-em meble, idealnie wkomponowały się w tą lekko skandynawską przestrzeń.

- Każdego z gości zaskakuje pomysł na tworzenie własnych kompozycji z kolorowych kołeczków meblowych. Niejednokrotnie ława była wykorzystana na imprezie, jako plansza do gry w chińczyka, którego każdy zna ze swojego dzieciństwa - mówi projektantka.

Proste w stylistyce meble, znakomicie odnajdą się praktycznie w każdym wnętrzu. Można je kupić w sklepie MARKA - Concept Store & Galeria lub kontaktując się bezpośrednio z Kameleonem.

Podoba nam się to mieszkanie! Jest nowoczesne, przytulne i okraszone ciekawymi detalami.

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie projektantki