Skandynawskie dwa pokoje z kuchnią

red.

Zaglądamy dziś do jasnego, dwupokojowego mieszkania w Goteborgu

mieszkanie w skandynawskim stylu, skandynawkie mieszkanie, dwupokojowe mieszkanie
Mieszkanie w Goteborgu - 47 m kw. Salon.
Fot. stadshem.se

Mieszkanie, które dziś Wam prezentujemy, znajduje się w centrum Goteborga, na trzecim piętrze kamienicy wybudowanej w 1904 roku, według projektu Karla Hansona. Mieszkanie ma 47 m kw. Składa się z niewielkiego salonu z otwartą kuchnią, sypialni i łazienki z prysznicem.

Ogromnym atutem tego mieszkania jest jego wysokość, ma ponad trzy metry! Wnętrza urządzono w typowym skandynawskim stylu - dużo bieli, podłogi z grubych desek i starannie przemyślane dodatki. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

Zacznijmy od salonu z kuchnią. Trzy wysokie okna wpuszczają do środka mnóstwo światła. Sercem salonu jest duża, biała kanapa z miękkimi poduszkami. Jest tu również kilka małych stolików kawowych, nad którymi zawisła bardzo oryginalna lampa.

Stół, przy którym wygodnie mogą zjeść 4 osoby, oddziela kuchnię od salonu. Zrezygnowano z wiszących szafek, na rzecz modnych ostatnio półek. Blat kuchenny wykonany został z litego dębu. Podobają nam się kwadratowe, niewielkie, białe płytki, którymi wyłożona jest jedna ze ścian!

Sypialnia urządzona jest bardzo prosto. Stanęło tu duże, dwuosobowe łóżko. Na ścianach zawieszono kilka ciekawych grafiki i oryginalne, małe lustro na skórzanym pasie. Jest tu również niewielka garderoba i kącik do pracy. Z sypialni można wyjść na mały balkon.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Czekamy na Wasze opinie!


ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

Zobaczcie także:

 

Skomentuj:

Skandynawskie dwa pokoje z kuchnią