Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kawalerka w industrialnym stylu

red.

Mieszkanie w różnych odcieniach szarości, czyli zaglądamy do kawalerki w industrialnym stylu. Pełno tu inspirujących rozwiązań!

Jeśli lubicie surowe wnętrza, pełne stali, starego drewna i betonu, z pewnością przypadnie Wam do gustu najnowszy projekt pracowni INT2 Architecture z Petersburga.

Mieszkanie, które dziś Wam pokazujemy, ma 40 m kw. powierzchni. Znajduje się w Moskwie, w jednym z nowoczesnych apartamentowców. To jeden duży pokój z otwartą kuchnią i łazienką. Podzielono go na kilka wyraźnych stref. Jest tu więc jadalnia, sypialnia oraz kącik wypoczynkowy.  Właściciel miał ograniczony budżet, ale chciał by jego własne cztery kąty były nowoczesne i bardzo stylowe.

Architekci z pracowni INT2 Architecture, postawili na tak modne w ostatnim czasie szarości. Pojawiają się one praktycznie wszędzie. Szare są ściany, meble i sprzęt AGD. Podłogę wykonano z grubych jasnych desek. Loftowy klimat uzupełniają drewniane, odrapane meble. Oryginalnym akcentem jest wiszący nad stołem kryształowy, "pałacowy" żyrandol.

W zupełnie innym klimacie urządzona jest łazienka - dominuje tutaj czysta biel. Podoba nam się jasna podłoga z wzorzystych kafli i szafka pod umywalkę zrobiona z nóg od maszyny Singer.

Jak Wam się podoba ten projekt?

    Więcej o:

Skomentuj:

Kawalerka w industrialnym stylu