Wasze wnętrza: mieszkanie Żanety

red.

Dwupokojowe mieszkanie naszych czytelników.

wasze wnętrza, mieszkanie, prawdziwe zdjęcia mieszkań, mieszkanie czytelników, jak mieszkają Polacy
Mieszkanie czytelników
Fot. archiwum czytelników

Żania to kolejna czytelniczka, która postanowiła wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia swojego nowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m kw., w którym mieszka wraz z Trusiem.  Mieszkanie jest po całkowitym remoncie. Oto, co o nim napisała:

Niedawno wprowadziliśmy się do mieszkania, które było w fatalnym stanie technicznym. Ogólnie rzecz biorąc - 3 warstwy podłogi, które trzeba było zrywać, na ścianach stara tapeta, którą również trzeba było zrywać, kuchnia, korytarz i jedna przestrzeń bez podziału na pokoje. Planowaliśmy, myśleliśmy i w końcu wymyśliliśmy, że stworzymy ciepły dom, 2 pokoje, kuchnia, łazienka ( choć mała to przytulna) i całkiem spory salon jak na metraż 37.

Pomagał nam oczywiście cudowny Pan Henryk, który jest totalną 'złotą rączką', ale sami też pomagaliśmy ogarnąć to wszystko. Przede wszystkim sam pomysł na urządzenie tego mieszkania jest nasz.

Zależało nam na tym, żeby mieszkanie było nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim przytulne, żeby dobrze Nam się w nim mieszkało.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Jeśli Wy również chcielibyście pochwalić się swoim domem lub mieszkaniem, piszcie na adres domosfera@gazeta.pl.

Więcej mieszkań z cyklu "Wasze wnętrza" znajdziecie TU>>

Skomentuj:

Wasze wnętrza: mieszkanie Żanety