Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drewniany dom z widokiem na morze

Redakcja

Zaglądamy do dużej, drewnianej willi w szwedzkim miasteczku Kungshamn.

Dom, dom nad morzem, drewniany dom, oryginalny dom
Niewielki salonik w którym serwowane są podwieczorki.
Fot. stadshem.se

Skandynawskie agencje nieruchomości to prawdziwa kopalnia inspirujących wnętrz. Znaleźć tu można oryginalne kawalerki, mieszkania w starych kamienicach oraz domy letniskowe. Dzięki uprzejmości agencji Stadshem, zaglądamy dziś do pięknego, drewnianego domu w szwedzkiej miejscowości Kungshamn.

Ten przestronny, drewniany dom stanął na niewielkim wzniesieniu w 1947 roku. Biała elewacja z szarymi elementami, weranda, balkony i duży ciekawy ogród - już na pierwszy rzut oka dom robi spore wrażenie. Kojarzy nam się z nadmorskim pensjonatem w starym, dobrym stylu. Tuż przy domu znajduje się ogromna skała (w okolicy jest ich bardzo wiele). Właściciele zrobili z niej naturalny taras. Wdrapując się na skałę po schodkach można dostać się bezpośrednio na piętro budynku.

Dom ma 189 m kw. Składa się z 8 pokojów, kuchni i dwóch łazienek. Wnętrza urządzono w ciepłych, jasnych kolorach.  Znajdziemy tu drewniane meble, kwieciste tapety i kryształowe żyrandole. Przyznajemy, nie wszystkie pokoje nam się podobają. Również urządzenie kuchni pozostawia wiele do życzenia. Dom ma jednak w sobie coś urzekającego.

Zachwycił nas widok z balkonu - czerwone dachy domków, skały i morze. Jak Wam się podoba ten dom? 

    Więcej o:

Skomentuj:

Drewniany dom z widokiem na morze