Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mały domek na kółkach. W środku salon, sypialnia, kuchnia i pełnowymiarowa łazienka z wanną

red.

Wyobraź sobie, że możesz wyruszyć w świat, nie martwiąc się o dach nad głową. Przedstawiamy domek na kółkach z pełnowymiarowymi pomieszczeniami.

Small house movement to ruch skupiający wielbicieli małych domków. Nie chodzi tu jednak tylko o architekturę. Najważniejsze jest pozbycie się nadmiaru przedmiotów, którymi się otaczamy. Członkowie ruchu mają tylko tyle ile potrzebują do wygodnego życia. Ruch ten jest najpopularniejszy w USA, gdzie coraz częściej stawia się na małe, lecz praktyczne przestrzenie.

Życie jest przygodą, dlatego powinniśmy się bawić, odkrywać i podróżować. Pomoże nam w tym ESCAPE Traveler wyprodukowany przez firmę ESCAPEHomes. Ten mały, za to jakże praktyczny domek, jest stworzony do pomagania nam w odkrywaniu świata. Kto by pomyślał, że można mieć drewniany dom... na kółkach?

Kompaktowa, energooszczędna chatka, może pomieścić nawet sześć osób. Ma pełne wyposażenie. Znajduje się tu pralka, lodówka, piekarnik a nawet kominek. Wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty mają tu swoje miejsce. Transport tego domu nikomu nie będzie sprawiał problemu - spokojnie można go przyczepić do swojego samochodu i wyruszyć z nim w świat.

Oprócz pełnego wyposażenia w kuchni są także pojemne drewniane szafki i stół o wymiarach 48 x 30 cm . Na antresoli ustawiono łóżko małżeńskie. Pod "sypialnią" znajduje się minisalon z wygodną kanapą. Można tam odpocząć, obejrzeć telewizję bądź zrelaksować się przy blasku kominka. W łazience klient może sam wybrać rodzaj ogrzewania. Łazienka w tym mobilnym domu niczym nie różni się od tych w normalnym wnętrzu. Mieści się w niej wanna z prysznicem, pralka z suszarką i duże szafki.

Po drugiej stronie domu, na piętrze, znajduje się wolna przestrzeń, którą możesz dowolnie zagospodarować. Może być to dodatkowa sypialnia bądź stryszek, na którym będziesz przechowywać różne przedmioty. To co nas zachwyca w tym projekcie to piękne, duże okna. Dzięki nim w domku jest dużo światła i mała przestrzeń nie jest przytłaczająca. Uczucie lekkości udało się także uzyskać za pomocą wysokich sufitów.

Uważamy, że domek jest jednocześnie i urokliwy, i praktyczny. Poza tym, kto nie marzy o tym, aby codziennie móc zmieniać widok za oknem na coraz piękniejszy?

Skomentuj:

Mały domek na kółkach. W środku salon, sypialnia, kuchnia i pełnowymiarowa łazienka z wanną