Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zamieszkać w małym domku. Czy można wygodnie żyć na 9 m kw.?

red.

Mały domek na kółkach był marzeniem Brittany. Czy udało jej się go wygodnie urządzić?

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy 26-letnia Brittany Yunker postanowiła spełnić swoje marzenie i wybudować dom. Pochodzącej z Olympii (w stanie Waszyngton) Brittany, bliski jest ruch "small house movement" - wielbicieli maleńkich, "szytych na miarę", domów. Budowa "Bayside Bungalow" trwała pięć miesięcy.

Mały domek na wsi

Domek Brittany stanął na spokojnej wsi, oddalonej zaledwie 15 minut samochodem od Olympii. Otoczony jest pięknym ogrodem, pełnym owocowych drzewek. Ze stojącego na wzgórzu domku roztacza się widok na zatokę Puget.

Mały, ale funkcjonalny dom

Chociaż ma niewiele ponad 9 m kw. jest tu wszystko co niezbędne.Pomyślano również o oknach w dachu, dzięki którym niewielkie wnętrze jest dobrze doświetlone. Kuchnię wyposażono w małą lodówkę i kuchenkę gazową z dwoma palnikami. Zwraca uwagę piękny, ceramiczny zlew.

Zaaranżowano tu też salon, z rozkładanym stołem i dwoma fotelami. We wnęce pod oknem, urządzono kącik do czytania. W domku jest również garderoba, oraz maleńka łazienka z prysznicem. Na antresoli (na którą można dostać się po drabinie) znajduje się sypialnia.

"Bayside Bungalow" można wynająć. W szczycie sezonu, w weekend, za nocleg dla dwóch osób trzeba zapłacić 100 dolarów. Jak Wam się podoba taki domek?

Skomentuj:

Zamieszkać w małym domku. Czy można wygodnie żyć na 9 m kw.?