Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka na pokaz - Patricia Urquiola i jej showroom dla Laufen

red.

Patricia Urquiola zaprojektowała salon pokazowy marki Laufen wraz ze specjalną strefą dla architektów i projektantów. To zupełnie nowy koncept marki z luksusowym wyposażeniem łazienek.

Firma Laufen zajmuje się produkcją wysokiej jakości ceramiki łazienkowej. Swój nowy showroom szwajcarska marka uruchomiła w Madrycie, w willi z początków XX wieku. Realizuje on nową koncepcję salonu pokazowego, zbliżoną do centrum treningowego. Za projekt całości odpowiada hiszpańska projektantka Patricia Urquiola, na stałe mieszkająca w Mediolanie.

Zależało nam, aby powstała przestrzeń z wieloma funkcjami, nowy rodzaj salonu pokazowego, gdzie ludzie mogą również pracować. W eleganckim i surowym wnętrzu wykorzystaliśmy marmur połączony z onyksem, szkłem, żywicą i drewnem dębowym, a więc materiały używane w projektowaniu łazienek

- opowiada projektantka.

Shoroom został pomyślany tak, żeby projektanci mogli tam nie tylko oglądać produkty marki Laufen, ale też pracować. Urquiola specjalnie dla nich stworzyła co-workingową przestrzeń z mnóstwem biurek, a także pokój gdzie mogą tworzyć makiety, dwie sale do spotkań oraz biblioteka materiałów.

Nowe podejście do funkcji showroomu oraz doskonały design, dyskretny luksus i elegancja to elementy wyróżniające ten projekt.

Skomentuj:

Łazienka na pokaz - Patricia Urquiola i jej showroom dla Laufen