Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja i katalog na 2018 od BoConcept

red.

Nowa kolekcja i nowy katalog 2018 właśnie pojawiły się we wszystkich salonach BoConcept. Jedną z nowości BoConcept jest kolekcja wypoczynkowa Adelaide, będąca rozwinięciem popularnej serii krzeseł do jadalni o tej samej nazwie.

Nowa kolekcja mebli do salonu od BoConcept jest inspirowana krzesłem do jadalni Adelaide tej marki. Premierowa seria przenosi skandynawską prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów za pośrednictwem nowej sofy, foteli, stolika kawowego i stołka barowego.

Przekształciliśmy prostą formę krzesła do jadalni Adelaide w pełną kolekcję wypoczynkową o łagodnym designie z charakterem. Jest przyjemna dla oka, posiada naturalną formę i ekspresję. Patrząc na kolekcję Adelaide, masz ochotę ją wypróbować, usiąść na sofie lub fotelu – i to jest klucz do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu

- mówi projektant kolekcji, Henrik Pedersen.

Krzesło do jadalni Adelaide zostało wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku. Stanowi ono połączenie tradycyjnego duńskiego designu z nowoczesnym skandynawskim wzornictwem. Już od pierwszych dni swojej premiery stało się jednym ze sztandarowych produktów BoConcept. Czy sofa oraz fotel Adelaide powtórzy jego sukces? Oba meble zyskały charakterystyczne podłokietniki i oparcia. Są dostępne w szerokiej gamie tkanin i skór. Dodatkowo kupując fotel, można wybrać pomiędzy klasycznymi czterema nogami, a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Wszystkie produkty z kolekcji wypoczynkowej Adelaide mogą być łączone ze sobą w dowolny sposób, dzięki czemu każdy może stworzyć własną ekspresję

- mówi Henrik Pedersen.

Uzupełnieniem mebli wypoczynkowych jest stolik kawowy Adelaide, dostępny w fornirze dębowym lub kolorze espresso. Stanowi on kwintesencję klasycznej prostoty. Podobnie jak nowy stołek barowy, który jest naturalnym rozwinięciem formy krzesła do jadalni. Stołek został stworzony z myślą o kuchniach.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide dostępna jest od 1 września 2017 roku we wszystkich salonach BoConcept i na stronie internetowej sklepu. 

Skomentuj:

Nowa kolekcja i katalog na 2018 od BoConcept