Nowa kolekcja i katalog na 2018 od BoConcept

red.

Nowa kolekcja i nowy katalog 2018 właśnie pojawiły się we wszystkich salonach BoConcept. Jedną z nowości BoConcept jest kolekcja wypoczynkowa Adelaide, będąca rozwinięciem popularnej serii krzeseł do jadalni o tej samej nazwie.

Kolekcja Adelaide BoConcept
Kolekcja Adelaide
fot. mat. prasowe

Nowa kolekcja mebli do salonu od BoConcept jest inspirowana krzesłem do jadalni Adelaide tej marki. Premierowa seria przenosi skandynawską prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów za pośrednictwem nowej sofy, foteli, stolika kawowego i stołka barowego.

Przekształciliśmy prostą formę krzesła do jadalni Adelaide w pełną kolekcję wypoczynkową o łagodnym designie z charakterem. Jest przyjemna dla oka, posiada naturalną formę i ekspresję. Patrząc na kolekcję Adelaide, masz ochotę ją wypróbować, usiąść na sofie lub fotelu – i to jest klucz do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu

- mówi projektant kolekcji, Henrik Pedersen.

Krzesło do jadalni Adelaide zostało wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku. Stanowi ono połączenie tradycyjnego duńskiego designu z nowoczesnym skandynawskim wzornictwem. Już od pierwszych dni swojej premiery stało się jednym ze sztandarowych produktów BoConcept. Czy sofa oraz fotel Adelaide powtórzy jego sukces? Oba meble zyskały charakterystyczne podłokietniki i oparcia. Są dostępne w szerokiej gamie tkanin i skór. Dodatkowo kupując fotel, można wybrać pomiędzy klasycznymi czterema nogami, a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Wszystkie produkty z kolekcji wypoczynkowej Adelaide mogą być łączone ze sobą w dowolny sposób, dzięki czemu każdy może stworzyć własną ekspresję

- mówi Henrik Pedersen.

Uzupełnieniem mebli wypoczynkowych jest stolik kawowy Adelaide, dostępny w fornirze dębowym lub kolorze espresso. Stanowi on kwintesencję klasycznej prostoty. Podobnie jak nowy stołek barowy, który jest naturalnym rozwinięciem formy krzesła do jadalni. Stołek został stworzony z myślą o kuchniach.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide dostępna jest od 1 września 2017 roku we wszystkich salonach BoConcept i na stronie internetowej sklepu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Nowa kolekcja i katalog na 2018 od BoConcept