Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

KUKBUK stworzył autorską kolekcję lnianych tekstyliów NaturaLnie

red.

Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK wypuścił limitowaną kolekcję tekstyliów kuchennych oraz stołowych. Na autorską serię NaturaLnie sygnowaną logo KUKBUK składa się osiem produktów. Wszystkie szyte są w Polsce.

Produkty z limitowanej serii NaturaLnie magazynu KUKBUK są w stu procentach naturalne, wykonane z lnu. Naturalny kolor płótna został ozdobiony subtelnymi, złotymi haftami. W skład kolekcji wchodzą: komplet podkładek na stół (zestaw 2 szt.), fartuch o kroju klasycznym, fartuch ze skrzyżowanymi na plecach szelkami, woreczek na bagietkę, worki na produkty sypkie w trzech rozmiarach oraz torba na zakupy.

Na początku bieżącego roku wspólnie z marką à Tab stworzyliśmy wiosenną kolekcję tekstyliów domowych. Seria NaturaLnie jest naszą pierwszą pełnowymiarową i w zupełności autorską kolekcją. To szlachetny minimalizm w bardzo dobrej jakości. Jest to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia nasza autorska seria. Planujemy [...] systematycznie poszerzać portfolio produktów w kukbukowym e-sklepie– mówi Daria Pawlewska, wydawczyni i redaktorka naczelna magazynu KUKBUK.

Przeczytaj także: Limitowana kolekcja tekstyliów stworzona przez KUKBUK i a Tab

KUKBUK to magazyn o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi i w końcu ze sztuką oraz designem w świecie kulinariów. Zainteresowanie kuchennym designem w naturalny sposób doprowadziło do stworzenia własnej, autorskiej kolekcji. Jej siła tkwi prostocie i naturalności, które w kuchni są szczególnie ważne. Złote hafty dodają jej natomiast nieco szyku i designerskiego wyrazu.

Wszystkie produkty z kolekcji NaturaLnie oraz wiele więcej dostępnych jest w sklepie KUKBUK na www.kukbuk.com.pl.

Skomentuj:

KUKBUK stworzył autorską kolekcję lnianych tekstyliów NaturaLnie