Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

IKEA wprowadza pierwszą kolekcję akcesoriów dla zwierząt. Co w niej znajdziemy?

red.

Na to czekali wszyscy właściciele czworonogów. IKEA wypuściła kolekcję mebli i gadżetów dla domowych ulubieńców - LURVIG. Co w niej znajdziemy?

IKEA nie przestaje zaskakiwać. Tym razem szwedzki gigant rozszerza swoją ofertę o sprzęty dla domowych zwierząt. Seria LURVIG została stworzona przez projektantów-miłośników zwierząt we współpracy z weterynarzami. W jej skład wchodzą produkty dla psów oraz kotów. Są to m.in. posłania, miski, koce, smycze, zabawki, łopatki i inne przydatne akcesoria. Wszystko to w typowej dla IKEA estetyce wyróżniającej się prostotą i stonowaną kolorystyką. Co ciekawe, będzie można też wybrać pasujący do regałów KALLAX domek dla kotów, małe meble – w tym mikrołóżka i sofy czy torby do przewożenia zwierząt.

Jak zawsze w przypadku oferty IKEA ceny akcesoriów dla czworonogów są w przystępnych cenach. Na razie kolekcja jest dostępna tylko w wybranych krajach: USA, Kanadzie, Francji i Japonii. Jednak w marcu przyszłego roku akcesoria dla zwierząt domowych mają się też pojawić na pozostałych rynkach.

Nowa kolekcja powstała przede wszystkim z myślą o młodych osobach, które coraz dłużej wstrzymują się z decyzją o założeniu rodziny, chętniej natomiast decydują się na psa bądź kota. Jednak niezbędne akcesoria dla czworonogów potrafią kosztować równie dużo, co wyprawka dziecięca. IKEA wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Skomentuj:

IKEA wprowadza pierwszą kolekcję akcesoriów dla zwierząt. Co w niej znajdziemy?