Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Narzędzie do krojenia awokado od Joseph Joseph

red.

Marka Joseph Joseph właśnie zaprezentowała narzędzie do obierania, krojenia i usuwania pestek z awokado. Celem przyświecającym zaprojektowaniu takiego przyrządu było wyeliminowanie "uszkodzeń rąk" w czasie krojenia tego owocu.

Urządzenie nazywa się GoAvocado. Jest to przyrząd typu 3 w 1 zaprojektowany tak, żeby uczynić przygotowanie awokado tak prostym, jak to tylko możliwe. Owoc ten w ostatnich latach nieustannie zyskuje na popularności .Nie zawsze jednak jest łatwy do przygotowania, szczególnie kiedy nie jest w pełni dojrzały. Dlatego coraz więcej zdarzają się zranienia, przede wszystkim przy próbach usunięcia pestki z awokado. Brytyjscy chirurdzy apelowali nawet, żeby owoc ten sprzedać ze stosownym ostrzeżeniem.

Produkt marki Joseph Joseph został zaprojektowany tak, żeby proces usuwania pestek uczynić jak najprostszym. Urządzenie ma specjalny chwytak na pestkę z małymi ostrzami. Gadżet ma także wysuwany plastikowy nożyk do obierania awokado i część do krojenia.

Joseph Joseph wypuścił GoAvocado jako część swojego nowego Zestawu Śniadaniowego, który zawiera również urządzenie do łatwego przyrządzania jajek w koszulkach. Jak przekonują przedstawiciele marki, te dwa gadżety sprawiają, że przyrządzanie jajek i awokado na śniadanie staje się na tyle proste, że można to robić w tygodniu pracy, a nie tylko w weekendy.

Skomentuj:

Narzędzie do krojenia awokado od Joseph Joseph