Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Home&you prezentuje nową kolekcję Bali pełną egzotyki

red.

Już sama nazwa nowej kolekcji wyposażenia wnętrz marki home&you przenosi nas w egzotyczne miejsce. Nosząca nazwę odległej wyspy, nawiązuje kolorystyką i wzorami do jej krajobrazów, roślinności i charakteru.

Inspiracją dla nowej kolekcji home&you była fauna i flora Bali. Wyspa ta zachwyca nie tylko przyrodą i kulturą, ale również pełną smaków kuchnią. Wychodząc od tych inspiracji, projektanci home&you wykreowali pełną kolorów i wzorów kolekcję. Znajdziemy w niej zarówno wyposażenie do kuchni jak i artykuły dekoracyjne.

Uwagę zwracają patery, które zachwycają realistycznym odwzorowaniem liścia rośliny monstera lub wiernie oddają kształt ananasa. Nawiązanie do tego owocu można znaleźć również w wielu innych kuchennych przedmiotach - zestawie do przypraw lub kolekcji porcelanowych naczyń. Miłośnicy owocowych motywów znajdą w swej kuchni także miejsce na przedmioty łudząco przypominające inne egzotyczne owoce, jak arbuz czy cytryna.

W zgodzie z trendami

Nowa kolekcja wpisuje się w szerszy trend egzotycznych odniesień pojawiających się na różnego rodzaju elementach wyposażenia wnętrz. Więcej na ten temat przeczytaj w artykule: Palmy, małpy, ananasy - moda na egzotyczne motywy w designie.

Home&you do zestawu egzotycznych motywów dorzuca także tukany i papugi. Cała kolekcja bardzo dobrze wpisuje się w klimat lata, a w zimniejsze miesiące będzie nam przypominać o słonecznych dniach.

    Więcej o:

Skomentuj:

Home&you prezentuje nową kolekcję Bali pełną egzotyki