Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Piknik z produktami Duka w stylu skandynawskim

red.

Cieplejsze dni najlepiej spędzać na łonie natury. Duka poleca produkty, które pomogą w korzystaniu z tego okresu - w domu i poza nim. Urządź sobie piknik w stylu skandynawskim.

Nadchodzi lato - czas, który zachęca do spacerów i posiłków na świeżym powietrzu. Duńska marka Duka proponuję na tę okazję naczynia i sprzęty, które pomogą zorganizować piknik. Wśród nich są akrylowe naczynia o przyjemnej w dotyku fakturze z kolekcji Frida Drop. W skład kolekcji wchodzą przezroczyste i turkusowe talerze, miski, dzbanki, szklanki oraz kieliszki, idealne do serwowania sezonowych owoców oraz orzeźwiających napojów. Barwne szklanki ze słomką LIV doskonale nadają się do podawania pysznych smoothies i domowej lemoniady.

W organizacji pikniku pomogą też przydatne akcesoria. Potrzebne produkty spożywcze oraz inne przedmioty można ze sobą zabrać w wygodnym koszu jutowym Seagrass, dostępnym w trzech rozmiarach. Bardzo przydatne są także jutowe podkładki pod kubki i talerze oraz miski z trawy morskiej pochodzące z tej kolekcji i kolorowe podkładki Kimka wykonane z elastycznego materiału. W ofercie sklepów Duka dostępny jest także rowerowy kosz piknikowy Picnic. W serii Picnic znajdziemy również zestaw sztućców, solniczkę i pieprzniczkę oraz korkociąg.

Duka przygotowała także coś dla miłośników grillowania – wykonane ze stali nierdzewnej zestawy akcesoriów, składające się z widelca, szczypców, łopatki i pędzelka oraz praskę do hamburgerów. Z nimi grillowanie na świeżym powietrzu będzie łatwe i przyjemne. Co jeszcze oferuje Duka na letnie wyprawy?

Skomentuj:

Piknik z produktami Duka w stylu skandynawskim