Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HIT dla zwierzaków - maty węchowe w Lidlu od 6 kwietnia

mat. prasowe

Wszystkie psy i koty zasługują na to, aby je rozpieszczać - bez względu na to, czy mamy do czynienia z dachowcem, kundelkiem czy rasowym czworonogiem. W sklepach Lidl Polska już od czwartku, 6 kwietnia, są dostępne idealne prezenty dla naszych małych przyjaciół, takie jak maty węchowe, szelki, drapaki i hamaki, które są przydatnymi akcesoriami i zabawkami.

HIT dla zwierzaków - maty węchowe w świetnych cenach w Lidlu
HIT dla zwierzaków - maty węchowe w świetnych cenach w Lidlu
mat. prasowe

Istnieje wiele sposobów na rozpieszczanie ukochanego zwierzaka. Chociaż dla nich najważniejszy jest kontakt z właścicielem, niektóre łasuchy będą zadowolone z przysmaków (najlepiej tych zdrowych i naturalnych), a inne będą preferować domowe zabawy. Jeśli chodzi o poszukiwanie idealnych zabawek, warto odwiedzić sklep sieci Lidl Polska od czwartku, 6 kwietnia. Specjalny asortyment marki Zoofari dla małych zwierząt zawiera zabawki piszczące (11,99 zł/ 1 szt.) oraz sznurkowe (12,99 zł/ 1 szt.), które pomagają w pielęgnacji zębów.

Opieka nad czworonogami

Aby zapewnić psu ochłodę podczas długich spacerów, szczególnie w okresie letnim, zaleca się mieć przy sobie czystą wodę. Aby ułatwić podawanie wody, można skorzystać ze składanej miski o pojemności 950 ml lub bidonu o pojemności 550 ml, które są dostępne w cenie 21,99 zł za sztukę. Te produkty świetnie sprawdzą się podczas dalekich podróży i zabawy na zewnątrz. Zapobiegnie to przegrzaniu organizmu psa.

Można schłodzić psa także przez pozwolenie mu na kąpiel w chłodnym jeziorze lub rzece. W ofercie polskiego Lidla będą dostępne wygodne szelki w cenie 19,99 zł za sztukę, wykonane z miękkiego i chłonnego materiału, pokrytego polarem. Te szelki nie tylko pomogą uniknąć obciążenia szyi psa, ale także skutecznie ochronią go przed gorącem po namoczeniu się materiału, z którego zostały wykonane. Klienci będą mieli do wyboru dwa kolory: czarny i niebieski oraz rozmiary XS-XL.

Każdy właściciel psa wie, że zawsze trzeba mieć przy sobie woreczki na odchody, niezależnie od długości spaceru. Warto mieć pod ręką eleganckie etui na woreczki, które pozwoli na szybkie i łatwe ich wydobycie, gdy zajdzie taka potrzeba. W Lidlu Polska można teraz nabyć zestaw składający się z modnej bandany i estetycznego etui na woreczki za jedyne 14,99 złotych. Taki zestaw sprawi, że nasz pies będzie wyglądał stylowo i uroczo na każdym zdjęciu, a my jako opiekunowie zadbamy o czystość.

Mata węchowa jako dobry sposób na nudę

Zdolności węchowe zwierząt, zwłaszcza psów, są niezwykłe. Specjaliści od zachowań zwierząt podkreślają wagę węszenia podczas spacerów. Wprowadzenie zabaw związanych z węchem do codziennego harmonogramu jest godne polecenia. W sklepach Lidl Polska, od czwartku 6 kwietnia, można nabyć maty do zabaw węchowych w dwóch kształtach: okrągłym i kwadratowym, w cenie 49,99 zł za sztukę. Zabawy te są szczególnie zalecane dla psów nadmiernie pobudzonych, ale również koty będą z nich czerpały radość.

Te zabawy wymagają skupienia i angażują wiele zmysłów, co pozytywnie wpływa na rozwój inteligencji zwierząt oraz pomaga im się uspokoić. Kreatywni opiekunowie zwierząt będą mieli możliwość eksperymentowania z różnymi smakołykami i zapachami. Kilka minut takiej zabawy sprawi, że zwierzę zrelaksuje się i będzie gotowe do odpoczynku. Matę po ukończonej zabawie można złożyć i schować do szafy.

Strefa relaksu dla kotów

W kociej strefie relaksu nie może zabraknąć również miejsca do ścierania pazurków i wygodnego zakątka do wylegiwania. W ofercie Lidl Polska pojawi się drapak w kształcie palmy (40 x 82 cm) z trzema dużymi liśćmi i pluszową piłką, będący jednocześnie oryginalną dekoracją wnętrza. Idealnym zestawem do niego będzie hamak (56 x 35 x 56 cm) na stabilnej drewnianej podstawie, dla kota o wadze do 6 kg. Oba produkty posiadają 3-letnią gwarancję i dostępne będą w cenie 79,90 zł/szt. 

Zabawki i akcesoria dla pupili marki Zoofari są dostępne w sklepach Lidl Polska od czwartku, 6 kwietnia, aż do wyczerpania zapasów. 

HIT dla zwierzaków - maty węchowe w Lidlu od 6 kwietnia
HIT dla zwierzaków - maty węchowe w Lidlu od 6 kwietnia
mat. prasowe
Bidon dla pupila
Bidon dla pupila
mat. prasowe

Skomentuj:

HIT dla zwierzaków - maty węchowe w Lidlu od 6 kwietnia