Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sprytne produkty od DUKA na co dzień

red.

Pomimo porannego rozgardiaszu kuchnia powinna być tak wyposażona, by pomóc nam utrzymać porządek - najważniejsze produkty mieć zawsze pod ręką, a śniadania serwować szybko. Dlatego w kolekcji DUKA znalazły się praktyczne gadżety, które pomogą w sprytnym przygotowaniu śniadania i lunchu do zabrania ze sobą do pracy.

Koniec wakacji dla wielu z nas oznacza powrót do codziennych rytuałów - pakowania kanapek dzieciom do szkoły i szykowania sobie lunchu do pracy. DUKA stara się ułatwić wykonywanie tych zadań, oferując nam nowe produkty.

Na lunch i drugie śniadanie

Deska do krojenia chleba z tacą na okruszki z najnowszej kolekcji Bamboo pomoże zachować porządek na blacie. Podobnie toster z serii Bosse oferujący aż 7 trybów intensywności opiekania wraz z dodatkowymi programami pozwalającymi na rozmrażanie i podgrzewanie pieczywa. Urządzenie tak zbiera okruszki, aby łatwo można było się ich pozbyć zaraz po użyciu. Wśród nowości na uwagę zasługują dodatki dla miłośników miodu – łyżka Serve o specjalnie wyprofilowanej rękojeści dla zachowania czystości oraz pojemnik na miód ze znanej kolekcji Warewood. Chlebak Basic w tym sezonie pojawi się również w odcieniu błękitnym. Ragnar to nowa, kompletna kolekcja wysokiej jakości noży, wykonana z kutej stali nierdzewnej.

Przyjazne zdrowiu i środowisku

Seria Bamboo to przyjazne środowisku produkty wykonane z biodegradowalnych
komponentów, w tym włókna bambusowego. Wśród nich znajdziemy między innymi zestaw praktycznych pojemników do przechowywania oraz misę na owoce. Bambusowe pojemniki na przekąskę czy lunch są szczelnie zamykane. Zabawny motyw gumki dodaje im domowego charakteru. To idealna propozycja dla miłośników posiłków w stylu bento, kiedy to zamiast jednego dania, do pudełka pakujemy rozmaite, ulubione przekąski składające się w całości na pożywny posiłek.

Zwolennikom większych posiłków poza domem przydadzą się dwukomorowe zestawy obiadowe z nowej kolekcji Lunch, dostępne w kolorach szarym i różowym.
Każdy z nich składa się z dwóch pojemników o pojemnościach 650 ml i 350 ml,
kompletu sztućców: łyżka, widelec, nóż oraz elastycznego paska zabezpieczającego
przed otwarciem.

Skomentuj:

Sprytne produkty od DUKA na co dzień