Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jesienne nowości w sklepach Jysk

red.

W sklepach Jysk pojawiły się jesienne nowości. Są wśród nich przedmioty z rozszerzonych, dotychczasowych serii, a także te premierowe, wpisujące się w trzy trendy: dark deco, soft boheme i urbanity.

Jysk - popularny w Polsce duński market dekoracyjny - wprowadził do swoich sklepów nową, jesienną ofertę. Marka słynie z produktów o prostym, duńskim wzornictwie i w przystępnych cenach. Znajdziemy w nim wszystko do domu - meble, artykuły dekoracyjne i znacznie więcej.

Na nowy sezon Jysk zaproponował zarówno produkty premierowe, jak też rozszerzył istniejące już serie. Wszystkie rzeczy wpisują się w bieżące trendy, które marka nazwała: dark deco, soft boheme i urbanity. Pierwszy z nich charakteryzuje się ciemną kolorystyką i eleganckim wyrazem. Drugi - soft boheme - to styl boho w bardziej przystępnej formie, o stonowanej kolorystyce. Ostatni, urbanity, to jasne rzeczy o nowoczesnych formach. Jednak zaproponowane nowości to nie tylko "hity jednego sezonu". Zadbano także o ponadczasowy charakter kolekcji.

W nowej ofercie Jysk pojawiło się szczególnie dużo dekoracji, głównie tkanin i lampionów oraz świeczników, które pomogą wykreować ciepłą i przytulną atmosferę w długie jesienne i zimowe wieczory. Przytulność to słowo, które pasuje do całej kolekcji, mimo że nie ma w niej zbyt wiele ciepłych kolorów, brązów itp. Zobaczcie wszystkie nowości i przekonajcie się sami.

    Więcej o:

Skomentuj:

Jesienne nowości w sklepach Jysk