Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Duka pokazała kolekcję świąteczną

red.

Marka Duka zaprezentowała nową, świąteczną serię dekoracji i akcesoriów wnętrzarskich. Wśród nowości znajdziemy wiele skandynawskich akcentów, jak i tradycyjnych motywów świątecznych.

Duka, jak co roku na święta Bożego Narodzenia, przygotowała serię nowości do dekoracji wnętrz i stołu. Nie zabrakło wśród nich skandynawskich akcentów, typowych dla tej marki. Za przykład może posłużyć seria RONN, w której dominują motywy choinek i postaci świętego Mikołaja. W tej kolekcji znajdziemy zawieszki choinkowe, drewniane figurki i urocze skrzaty oraz laleczki z tkanin. Klimat wnętrz ocieplą świeczki w najrozmaitszych kształtach i kolorach oraz lampiony z ozdobnymi, ażurowymi wycięciami. Kolorami przewodnimi w kolekcji są czerwień, zieleń w ciepłym odcieniu, a także barwy jasnego drewna oraz beżowe akcenty. Zastawa stołowa dostępna jest w dwóch wariantach – w kolorze czerwonym lub beżowym z dekoracyjnym deseniem.

W nieco chłodniejszych tonach jest natomiast utrzymana linia FROSTIG, w której przeważają odcienie bieli, granatu, błękitu, mięty i turkusu. Seria ta nawiązuje do stylu wiejskiej chatki, w którym odnaleźć można również elementy leśne (choinki, jelenie). Figurki i lampiony oraz naczynia kuchenne wykonano z ceramiki, natomiast zastawa stołowa mieni się blaskiem dzięki użyciu szkła callas o wysokim połysku. Kolekcja FROSTIG pomoże wnieść do domu nieco zimowego klimatu.

Kolejna nowość w ofercie sklepów Duka to linia GLIMM. W tej kolekcji znajdują się przede wszystkim świeczniki, świeczki i lampiony. Nowoczesny charakter nada pomieszczeniu dekoracja w kształcie jelenia z diodami LED. W kolekcji są również ozdoby choinkowe, wśród których znajdziemy zawieszki w kształcie szyszek, gwiazdek, a także bombki ozdobione fantazyjnymi wzorami. Dekoracje wykonano w kolorach złota, srebra, szarości, turkusu ze złotymi akcentami, co z pewnością docenią wielbiciele metalicznych barw. W takiej samej tonacji utrzymane są akcesoria kuchenne i dekoracje stołowe. Wśród zastawy stołowej dostępne są kubki, miseczki i naczynia ozdobione napisami, geometrycznymi wzorami lub rysunkowymi detalami.

Uzupełnieniem świątecznych dekoracji są pozostałe serie Duki, takie jak LJUS, czyli linia świeczników wykonanych ze szkła.

Skomentuj:

Duka pokazała kolekcję świąteczną