Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kino Łóżkowe w centrum Łodzi. Buzzfeed umieścił je na liście najpiękniejszych kin na świecie

Red.

Seans filmowy w łóżku w samym centrum miasta? Czemu nie! W Łodzi stanęło Kino Łóżkowe, uznane za jedno z najpiękniejszych na świecie

Z całą pewnością możemy stwierdzić - Kino Łóżkowe, jeden ze stałych elementów festiwalu Transatlantyk, to strzał w dziesiątkę.W tym roku Transatlantyk przybił do Łodzi (poprzednie edycje odbywały się w Poznaniu). Tutaj również bilety na seanse filmowe w łóżkach w centrum miasta rozeszły się jak świeże bułeczki.

50 łóżek z baldachimami (4 YOU by VOX) stanęło w samym centrum Łodzi - na ul. Piotrkowskiej, w sąsiedztwie modnego centrum OFF Piotrkowska. Widzowie leżąc na łóżkach oglądają ten sam film. Każdy ma swoim łóżku zamontowany ekran, rzutnik i głośnik. Na oglądających czekają też miękkie koce i poduchy.  Każde łóżko może pomieścić 4 osoby. Seans kosztuje 20 zł - niezależnie od ilości osób w łóżku.

Kino Łóżkowe zostało docenione przez serwis Buzzfeed. Uznano je za jedno z najpiękniejszych kin plenerowych na świecie. Według zestawienia AMEX essentials Łóżkoteka znajduje się w gronie sześciu najciekawszych europejskich kin pod chmurką. 

 

Skomentuj:

Kino Łóżkowe w centrum Łodzi. Buzzfeed umieścił je na liście najpiękniejszych kin na świecie