Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kamper dla jednej osoby, czyli jak się mieszka w małym samochodzie?

red.

Dostawczy samochód przerobiony na wygodny kamper

Jednoosobowy kamper
Jednoosobowy kamper
wiz. Cornelius Comans

Podróżowanie kamperami ma wielu zwolenników. Można jechać na drugi koniec kontynentu, a nocleg ma się zawsze zapewniony! Kampery są jednak ogromne, a udanie się nim na w pojedynkę nie ma większego sensu.

Piaggio APE 50 to maleńki, trójkołowy samochód dostawczy, który świetnie sprawdza się np. w wąskich uliczkach. Można nim wjechać praktycznie wszędzie! Niemiecki projektant przemysłowy Cornelius Cormanns zmodyfikował małe auto, tworząc z niego oryginalny, jednoosobowy kamper.

Głównym celem Cormannsa było zaprojektowanie ekonomicznego pojazdu, który dawał by samotnie podróżującej osobie pełną elastyczność. W niektórych krajach taki samochód może wjeżdżać do centrum miast, gdzie obowiązuje zakaz wjazdu "normalnym" autem.

Jednoosobowy kamperwiz. Cornelius Comans

Bufalino (tak Cormanns nazwał swój skuter) wyposażony jest w małą kuchenkę, dwa miejsca siedzące, zbiornik na wodę oraz lodówkę. Jest tu oczywiście również miejsce do spania, które powstaje po rozłożeniu fotela kierowcy. Ponumerowane szuflady, ułatwiają przechowywanie rzeczy. Projektant doskonale przemyślał również kolorystykę. Auto jest w odcieniach szarości i mocnej żółci. Podoba nam się jego pikowane wnętrze w kratkę!

Chociaż na razie to tylko projekt, jednoosobowy kamper wzbudził ogromne zainteresowanie. Co sądzicie o tym pomyśle?

ZOBACZCIE PROJEKT>>

Skomentuj:

Kamper dla jednej osoby, czyli jak się mieszka w małym samochodzie?