Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak się mieszka w starym autobusie?

red.

Stary autobus zamieniony w wygodne mieszkanie, czyli odpoczynek na brytyjskiej wsi.

Coraz cieplejsze dni nastrajają nas do myślenia o urlopach. Pokazywaliśmy Wam niedawno uroczy mały domek, na wsi, a dziś postanowiliśmy zajrzeć do wnętrza w sam raz na letnie wakacje. Majestic Bus to stary autobus stojący na szczycie wzgórza w Radnorshire, ok. 8 kilometrów od miasteczka Hay-on-Wye. Tereny te są doprawdy piękne. Ta walijska kraina wyżynna słynie ze stromych, wąskich dolin i ogromnych wrzosowisk. Mówi się, że tu właśnie ukrywa się ostatni smok Walii.

Dom letniskowy w starym autobusie

Właścicielka położonego na wzgórzu gospodarstwa, kupiła stary autobus i przerobiła go w wygodne mieszkanko dla letników. Ściany i podłogi wyłożono drewnianymi deskami. Chociaż nie ma tu żadnych ścianek, to oryginalne wnętrze jest wyraźnie podzielone na trzy części. Z przodu znajduje się kuchnia (z ręcznie robionym dębowym blatem, zlewem, kuchenką i lodówką).  Jest tu także stół, przy którym wygodnie mogą zasiąść nawet 3 osoby. W środkowej części autobusu zaaranżowano salon. Stanęła tu rozkładana sofa w kształcie litery L i stylowy, żółty fotel. Jest tu również piec opalany drewnem. Z tyłu dawnego pojazdu ustawiono dwuosobowe łóżko. Przed autobusem znajduje się taras.

Spytacie pewnie: "a gdzie jest łazienka?"

Otóż kilka metrów od autobusu stoi niewielki drewniany domek, w którym oprócz WC znalazła się łazienka z prysznicem i wolnostojącą wanną, która jak sugeruje właścicielka, będzie idealna na romantyczną kąpiel. W autobusie mogą nocować 4 osoby. Wynajęcie autobusu to kosz ok. 105 funtów.

Co sądzicie o takim sposobie spędzenia wakacji?

Skomentuj:

Jak się mieszka w starym autobusie?