Łazienka dla fana piłki nożnej - przenieś futbolowe inspiracje do własnego domu

red.

Piłki, bramki i murawa, czyli wszystko, czego nie może zabraknąć na stadionie. Ale znajdziemy je również w pewnej... łazience, która miała być prezentem dla dwójki młodych pasjonatów futbolu - i spełnionym marzeniem.

łazienka dla fana piłki nożnej, oryginalna łazienka, łazienka piłkarzy, zielone płytki, jak urządzić łazienkę
Łazienka dla fana piłki nożnej - 13 m kw.
fot. egueyseta.com

Nasi piłkarze biorą udział w tegorocznych mistrzostwach świata. To świetny moment, aby pokazać wam łazienkę w pewnym domu w Madrycie, której aranżację utrzymano w piłkarskiej stylistyce. Łazienka ma powierzchnię 13 m kw. i została zaprojektowana przez architektów z hiszpańskiego studio Egue y Seta - Daniela Péreza i Felipe Araujo. Stworzono ją z myślą o dwójce dzieci, których pasją jest właśnie piłka nożna.

Już na pierwszy rzut oka widzimy tu futbolowe akcenty. Całe pomieszczenie pomalowano wyrazistym odcieniem zieleni. Centrum tego oryginalnego "boiska" stanowi przeszklony prysznic. Aby z niego skorzystać, należy wejść do głębokiego brodzika w kształcie... piłki!

Prysznic dzieli łazienkę na dwie identyczne części - jedna należy do chłopca imieniem Carlitos, druga do dziewczynki - Loli. Po obu stronach znajdują się umywalki stojące na szafkach przypominających bramki. Są tu również drewniane ławeczki i metalowe szafki - dokładnie takie, jakie można znaleźć w piłkarskich szatniach.

Warto zwrócić uwagę na sufit, na którym rozciągnięto siatkę do bramki. Stworzenie wymarzonej łazienki dla małych fanów piłki nożnej kosztowało 6,5 tys. euro (ok. 26 800 zł). Jak Wam się podoba?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Łazienka dla fana piłki nożnej - przenieś futbolowe inspiracje do własnego domu