Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Design w domu: mieszkanie trzyosobowej rodziny

red.

Współczesny design i minimalistyczny styl

Mieszkanie w Gdańsku (3 pokoje, 60 m kw.) - salon; proj. Monika Potorska, Andrzej Kondratowicz, Anna Haśkiewicz.
Mieszkanie w Gdańsku (3 pokoje, 60 m kw.) - salon; proj. Monika Potorska, Andrzej Kondratowicz, Anna Haśkiewicz.
Fot. Tomirri Photography

Zaczynamy nasz nowy cykl "Design w domu". Będziemy Wam pokazywać ciekawie zaprojektowane domy i mieszkania, w których doskonale odnajdują się przedmioty od świetnych projektantów. Udowodnimy wam, że klasyki designu znakomicie współgrają ze sprzętami z sieciówek, a diabeł tkwi w szczegółach!

Mieszkanie, które dziś Wam prezentujemy, znajduje się w Gdańsku. Zostało zaprojektowane przez Monikę Potorską, Andrzej Kondratowicza i Annę Haśkiewicz, zgodnie ze zróżnicowanymi upodobaniami młodej, trzyosobowej rodziny.

Sercem wnętrza jest duży regał z książkami. Pani domu, to miłośniczka książek, związana z nimi zarówno duchowo jak i zawodowo. Ciekawym elementem dekoracyjnym są graficzne motywy znaków poziomych, namalowanych na kuchennej betonowej posadzce. Inspiracją do jej stworzenia było zamiłowanie właściciela do ulicznych artystów takich jak Banksy. Idąc tym tropem powstał pomysł na łazienkę w stylu Street Art, w której dominują czarne meble, białe kafle oraz wyróżniające się płytki z kolorowym graffiti umiejscowione pod prysznicem. Dopełnieniem tego klimatu jest rzucający się w oczy żółty kinkiet.

design we wnętrzu, mieszkanie, projekt mieszkania, polskie mieszkanie, aranżacje wnętrzFot. Tomirri Photography

Osią komunikacyjną w mieszkaniu jest korytarz z przedsionkiem wejściowym. Z korytarza wchodzi się do wszystkich pozostałych pomieszczeń, sypialni rodziców z drewnianą zabudową i łóżkiem składanym w szafę oraz pokoju córki, w którym dominuje żeglarski motyw.

Pomieszczenie te, wyróżnia mapa świata umieszczona na ścianie oraz łóżko, które po rozłożeniu ukazuje drugie posłanie dla gościa.

Design we wnętrzu, czyli na co warto zwrócić uwagę?

design we wnętrzu, mieszkanie, projekt mieszkania, polskie mieszkanie, aranżacje wnętrzmat. prasowe/ kolaż Domosfera.pl

1. W kuchni, nad stołem wiszą trzy lampy Cage Mic, zaprojektowane przez Diesel Creative Team dla marki Foscarini. Podoba nam się ich industrialny charakter!

2. Duża wisząca lampa w salonie to Linda Gold od Max Light. Robi wrażenie, ma aż 55 cm średnicy

3. Przedpokój oświetlają sufitowe, przemysłowe, emaliowane lampy Workshop od HK Living

malafor, pieńkiFot. Malafor

W przedpokoju dostrzec można Pieniek -najbardziej rozpoznawalny projekt polskiej pracowni Malafor. Wykonany jest z kawałka dębu ciętego poprzecznie, "otulonego" w nierdzewną, malowaną stal. Warto wiedzieć, że Pieńki Malafora były jednym z oficjalnych mebli Polskiej Prezydencji 20111 w Unii Europejskiej!

Zapraszamy do oglądania zdjęć mieszkania. Szukanie designu we wnętrzu to niezła frajda!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Design w domu: mieszkanie trzyosobowej rodziny