Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Metamorfoza kuchni, czyli nowa kuchnia za 800 złotych

red.

Jak samodzielnie zrobić remont kuchni w weekend za nieco ponad 800 zł? Te panie to potrafią!

Remont nie jednemu z nas spędza sen z powiek. Co powiecie na metamorfozę kuchni i to za niewiele ponad 800 złotych? Beti i Ania, właścicielki bloga Pani to potrafi, "wzięły na warsztat" kilkunastoletnią kuchnię. Remont kuchni zajął im... jeden weekend.

Kuchnia, chociaż funkcjonalna, zdecydowania wymagała odświeżenia. Miało być bardziej nowocześnie i jasno. Wybrały połączenie chłodnej szarości i złamanej bieli.

Dziewczyny rozpoczęły metamorfozę kuchni od  płytek ściennych. Po gruntownym umyciu, odtłuszczeniu, wysuszeniu i zabezpieczeniu taśmą ścian wokół kafli, dziewczyny wzięły się za malowanie. Wybrały farbę PŁYTKI CERAMICZNE firmy V33, w kolorze SZARY MARENGO. Najpierw pomalowały fugi, a następnie kafle. Zdecydowały się również na odmalowanie parapetu.

Kolejnym etapem metamorfozy kuchni, było pomalowanie podłogi. Beti i Ania oczy oczyściły, odtłuściły i umyły podłogę. Pomalowały ją jasną farbą RENOWACJA - PŁYTKI PODŁOGOWE firmy V33. Gdy farba wyschła, dziewczyny okleiły wybrane płytki taśmą malarską i pomalowały je na czarno. Tak powstała zawsze modna podłoga w czarno-białą szachownicę. To prawdziwa wisienka na torcie!

Z 15-letnich szafek z płyt mdf odklejała się okleina w miodowo-brązowym odcieniu. Dziewczyny z bloga Pani to potrafi, zerwały nie modną już okleinę. Szafki pomalowały na kolor BAWEŁNY z palety farb V33 KUCHNIA / MEBLE KUCHENNE.

Przyznacie sami, że kuchnia wygląda teraz świetnie?

Skomentuj:

Metamorfoza kuchni, czyli nowa kuchnia za 800 złotych