Biuro w dawnej krakowskiej fabryce kabli

red.

Ciekawe wnętrza nowojorskiej firmy w Krakowie.

biuro, loft, w dawnej fabryce, ciekawe biuro, ciekawie urządzone biuro
Biuro firmy u2i w Krakowie; proj. Morpho Studio
Fot. Hanna Długosz

Nowa siedziba nowojorskiej firmy u2i mieści się w byłej fabryce kabli w Krakowie. Projekt tych bardzo ciekawych wnętrz jest dziełem pracowni architektonicznej Morpho Studio. Na ponad 800 m kw. przestrzeni, zaaranżowano nowoczesne miejsca do pracy i relaksu. Nowe biuro wyraźnie podzielono na dwie części - "work-space" i "chill-zone". Przyjrzyjmy się im dokładniej!

Część biurowa składa się z dwóch dużych sal konferencyjnych, kilku mniejszych oraz otwartej przestrzeni z tapicerowanymi ławami o mniej formalnym przeznaczeniu. Dla wygody pracowników, siedziba firmy oferuje szereg udogodnień sprzyjających zarówno oficjalnym spotkaniom w szerszym gronie, jak i kameralnemu co-workingowi np. w otwartej przestrzeni ze stołem do pracy na stojąco.

W centralnej części biura znajduje się weranda z huśtawką, prowadząca do pokoju gier. Do dyspozycji pracowników oddano również kuchnię z otwartym barem i sporą jadalnią.

Dominującym materiałem jest drewno jesionowe, a całość utrzymano w jasnych, stonowanych barwach. Oryginalne kolory u2i - zieleń i żółcie - wzbogacono w wystroju odcieniami szarości i czerni.

Jak Wam się podoba to biuro? My jesteśmy na TAK!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

Skomentuj:

Biuro w dawnej krakowskiej fabryce kabli