Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Słoneczne mieszkanie w Warszawie - 49 m kw.

red.

Mieszkanie pełne indywidualnych rozwiązań

Dziś zabieramy was do jasnego mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. Projekt wnętrza powierzono architektkom z pracowni Tatemono. Mieszkanie składało się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i toalety. Dzięki ciekawym rozwiązaniom architektek udało się wygospodarować przestrzeń na jadalnię i minibiuro, a zwykłą łazienkę zamienić w pokój kąpielowy. Większość mebli w mieszkaniu wykonano na zamówienie. Ciekawie prezentuje się wisząca w salonie, podłużna szafka, na której ustawiono telewizor. Idealnie pasuje ona do umieszczonej obok białej biblioteki.

Rozsuwane drzwi kryją minibiuro, czyli blat do pracy, komputer i półki na dokumenty. Architetki pomyślały również o dodatkowym oświetleniu. Warto również zwrócić uwagę na kącik, w którym zaaranżowano jadalnię. Ustawiono tu dużą wielofunkcyjną ławę. Mebel ten kryje w sobie kilka schowków, można na nim wygodnie siedzieć lub... uciąć sobie drzemkę. Ściany łazienki wyłożono trawertynem i szklaną jasnobłękitną mozaiką - to zestawienie materiałów budzi przyjemne, wakacyjne wspomnienia. Bardziej techniczna jest biała toaleta, która pomieściła jeszcze pralnię.

Wszystkie szafy we wnętrzu są gotowymi meblami wbudowanymi w zaprojektowane wnęki. Cała powierzchnia mieszkania spięta została jednym materiałem posadzki - jesionowym parkietem ułożonym we wzór francuskiej jodełki, która wdarła się również do kuchni,  łazienki i toalety.

Co sądzicie o tym mieszkaniu? Nam projekt Tatemono bardzo się podoba.

Skomentuj:

Słoneczne mieszkanie w Warszawie - 49 m kw.