Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne małe mieszkanie - 36 m kw.

red.

Dynamicznie i stylowo

Udajemy się dziś w podróż do Brazylii, a dokładniej do Sao Paulo. W samym centrum miasta, na ostatnim piętrze jednego z budynków, znajduje się mieszkanie o powierzchni 36 m2, zaprojektowane przez Alana Chu. Architekt nazwał swój projekt AP 1211.

Chociaż mieszkanie ma zaledwie 36 m kw. jest bardzo funkcjonalne. Właścicielem jest młody człowiek, który często bywa w Sao Paulo w celach biznesowych. Chciał on, aby jego mieszkanie było nowoczesne i dynamiczne.

Architekt zdecydował się na zaadaptowanie części strychu, dzięki czemu lokal zyskał dodatkowy poziom. Na dole znajduje się salon połączony z kuchnią. Betonowa podłoga świetnie kontrastuje z białymi, szkliwionymi płytkami na ścianach i oryginalnymi drewnianymi meblami robionymi na zamówienie. Mocny kolorystyczny akcent stanowi czerwona lodówka SMEG, stylowy dywan i stary aparat telefoniczny powieszony nad wygodną, beżową, rozkładaną kanapą.

Uwagę zwracają również masywne, zabudowane, czarne kręcone schody, po których można się dostać na piętro. Zaaranżowano tu nowoczesną, czarno-białą sypialnię i niewielką łazienkę.

Co sądzicie o tym mieszkaniu? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesne małe mieszkanie - 36 m kw.