Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolorowe mieszkanie w Hongkongu

Redakcja

Kolorowy zawrót głowy!

kolorowe mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, wąski salon, mieszkanie z kolorowymi akcentami
Kolorowe mieszkanie w Hongkongu; proj. Moderne
fot. moderne.hk

Często pokazujemy Wam proste, skandynawskie wnętrza. Dziś dla odmiany prezentujemy coś zupełnie innego. Mieszkanie, zaprojektowane przez studio Moderne, znajduje się Hongkongu, a dokładniej w dzielnicy Tsuen Wan. Max Lam, założyciel pracowni, nazwał swój projekt "Rainbow House", czyli "Tęczowy Dom".

Mieszkanie o powierzchni 77 m kw. aż od kolorów! Architekci zdecydowali się pokazać nam tylko dług i wąski salon połączony z jadalnią oraz sypialnię z miejscem do pracy. Głównym motywem we wnętrzach jest oczywiście tęcza. Trójkolorowy pas ( czerwony, żółty i zielony) biegnie wzdłuż ścian salonu i jadalni, oplatając nowoczesny żyrandol. Do tego żółte, plastikowe stoliki, czerwone regały, pomarańczowe poduchy, czyli kolorowy zawrót głowy. Również połączona z gabinetem sypialnia jest pełna mocny barw. Ściana przy łóżku jest intensywnie zielona. Z kolei ścianę w kąciku pracy pomalowano na pomarańczowo.

W mieszkaniu znaleźć można meble i gadżety, stworzone przez świetnych projektantów tj. Joe Colombo, Rodolfo Bonetto, Olaf Von Bohr, Marc Newson, Anna Castelli Ferrieri, Giotto Stoppino czy Erik Magnussen.

Jak Wam się podobają te wnętrza? Czy potrafilibyście mieszkać w "Tęczowym Domu"?

    Więcej o:

Skomentuj:

Kolorowe mieszkanie w Hongkongu