Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w skandynawskim stylu z nutką vintage

red.

Tu historia miesza się z nowoczesnością

Lubimy wnętrza urządzone w skandynawskim stylu. Jeśli dodać do tego detale charakterystyczne dla starych kamienic i meble sprzed lat, powstaje przestrzeń niemal idealna. Dzięki uprzejmości agencji Alvhem, zabieramy Was dziś do pewnego mieszkania w Goteborgu, od którego nie mogliśmy oderwać oczu.

Mieszkanie, o powierzchni 71 m kw., mieści się na 3 piętrze kamienicy wybudowanej w 1906 roku. Składa się z salonu, sypialni, gabinetu, kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Z okien rozpościera się widok na zielony dziedziniec i dachy Goteborga.

Mieszkanie jest bardzo jasne. Ściany w salonie i gabinecie są jasno szare. Jedynie w sypialni pomalowano je na kolor rozbielonej zieleni. Uzupełnieniem są stare sztukaterie i podłogi z długich, drewnianych desek. Zarówno w salonie, jak i gabinecie stoją duże, stare, pięknie zdobione piece kaflowe. Piec w dużym pokoju jest czynny, drugi pełni dziś tylko funkcje dekoracyjne.

Urzeka nas zwłaszcza kuchnia, w której sprawnie połączono stare meble z nowymi.  Podłogę pomalowano tu na czarno, a rogu ustawiono piękną, kremową lodówkę SMEG.

A Wam jak się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Mieszkanie w skandynawskim stylu z nutką vintage