Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Skandynawskie mieszkanie w dawnej fabryce

red.

Fantastyczne mieszkanie z antresolą

Jak zapewne zauważyliście, skandynawski styl jest nam szczególnie bliski. Obroni się zarówno w mieszkaniu starej kamienicy, bloku i domku na wsi. Lubimy go również za to, że świetnie można go łączyć z innymi stylami. Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji nieruchomości Fastighetsbyran, zaglądamy dziś do fantastycznego mieszkania, zlokalizowanego w dawnej sztokholmskiej fabryce, zamienionej w modne osiedle.

Mieszkanie, o powierzchni 67 m kw., znajduje się na parterze. Jego wielką zaletą jest wysokość pomieszczeń, oraz przede wszystkim ogromne okna, wpuszczające do środka mnóstwo światła. Wzrok przyciąga antresola z żeliwnymi schodami i balustradami.

Na dolnym poziomie ulokowano salon z kuchnią i jadalnią oraz łazienkę. Niewątpliwą ozdobą kuchni jest srebrna lodówka SMEG - marzenie wielu miłośników dobrego wzornictwa. Warto też zwrócić uwagę na duży, stojący pod oknem stół, którego blat zrobiono z surowych desek oraz wiszące na ścianie lustro w oryginalnej, drewnianej ramie. Na górę można się dostać po kręconych schodach. Z jednej strony zaaranżowano sypialnię ( z łóżkiem z metalową ramą, która idealnie pasuje do balustrady), z drugiej mały kącik wypoczynkowy.  Sypialnię można oddzielić od reszty mieszkania, zasuwając kotarę z grubego materiału.

Naszym zdaniem to mieszkanie jest świetne! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Czekamy na komentarze!

Skomentuj:

Skandynawskie mieszkanie w dawnej fabryce