Stylowe mieszkanie pary młodych ludzi

red.

Zaglądamy do oryginalnego mieszkania pary młodych programistów.

mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, jak urządzić mieszkanie
Mieszkanie pary programistów - salon.
int2architecture.ru

Szarości we wnętrzach to bardzo silny trend, który będzie modny jeszcze co najmniej kilka sezonów. Zaglądamy dziś do pewnego mieszkania w Mińsku, w którym szarości grają pierwsze skrzypce. Projekt powstał w rosyjskiej pracowni Int2 Architecture.

Para młodych programistów chciała, aby ich mieszkanie (o powierzchni 62 m kw.) było funkcjonalne i delikatnie nawiązywało do stylu industrialnego. Właściciele lubią otwarte przestrzenie, dlatego zależało im, aby poszczególne strefy mieszkania były zaznaczone tylko symbolicznie. O ściankach działowych nie było mowy.

mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, jak urządzić mieszkanieint2architecture.ru

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki, toalety i niewielkiego balkonu. W dużym pokoju zaaranżowano część wypoczynkową z dużą, szarą kanapą, stolikiem kawowym i słynnym fotelem "Butterfly", którego siedzisko nawiązuje do kształtu skrzydeł motyla. Warto zwrócić uwagę na oryginalną ścianę, na tle której umieszczono telewizor.  Zaplanowano też jadalnię z dużym stołem, nad którym zawisły trzy miedziane lampy. Przy stole ustawiono 6 krzeseł i stołków. Każdy mebel jest inny, ale wszystkie zyskały miano klasyków wzornictwa.  Nie zapomniano również o miejscu do pracy - dużym białym biurku i wygodnym krześle

Sypialnię oddziela od reszty mieszkania szklana konstrukcja z drzwiami, jednoznacznie kojarząca się z pofabrycznymi przestrzeniami. Jedną ze ścian sypialni wyłożono szarymi, długimi deskami, ozdobionymi intrygującą grafiką.

Co sądzicie o tym wnętrzu? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!


ZOBACZCIE MIESZKANIE>>

Skomentuj:

Stylowe mieszkanie pary młodych ludzi