Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowe mieszkanie pary młodych ludzi

red.

Zaglądamy do oryginalnego mieszkania pary młodych programistów.

Szarości we wnętrzach to bardzo silny trend, który będzie modny jeszcze co najmniej kilka sezonów. Zaglądamy dziś do pewnego mieszkania w Mińsku, w którym szarości grają pierwsze skrzypce. Projekt powstał w rosyjskiej pracowni Int2 Architecture.

Para młodych programistów chciała, aby ich mieszkanie (o powierzchni 62 m kw.) było funkcjonalne i delikatnie nawiązywało do stylu industrialnego. Właściciele lubią otwarte przestrzenie, dlatego zależało im, aby poszczególne strefy mieszkania były zaznaczone tylko symbolicznie. O ściankach działowych nie było mowy.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki, toalety i niewielkiego balkonu. W dużym pokoju zaaranżowano część wypoczynkową z dużą, szarą kanapą, stolikiem kawowym i słynnym fotelem "Butterfly", którego siedzisko nawiązuje do kształtu skrzydeł motyla. Warto zwrócić uwagę na oryginalną ścianę, na tle której umieszczono telewizor.  Zaplanowano też jadalnię z dużym stołem, nad którym zawisły trzy miedziane lampy. Przy stole ustawiono 6 krzeseł i stołków. Każdy mebel jest inny, ale wszystkie zyskały miano klasyków wzornictwa.  Nie zapomniano również o miejscu do pracy - dużym białym biurku i wygodnym krześle

Sypialnię oddziela od reszty mieszkania szklana konstrukcja z drzwiami, jednoznacznie kojarząca się z pofabrycznymi przestrzeniami. Jedną ze ścian sypialni wyłożono szarymi, długimi deskami, ozdobionymi intrygującą grafiką.

Co sądzicie o tym wnętrzu? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

Skomentuj:

Stylowe mieszkanie pary młodych ludzi