Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w odcieniach szarości w Tychach

red.

Drewniana podłoga i dodatki, szare meble i żółte akcenty. Zaglądamy do ciekawego mieszkania w Tychach.

Szary jest od lat jednym z najmodniejszych kolorów w aranżacji wnętrz. Jest to kolor uniwersalny i wyrafinowany. Pasuje do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Nic nie wskazuje na to, że ten trend szybko nas opuści.

Dziś pokazujemy Wam ciekawe 70-metrowe mieszkanie, w czteropiętrowym budynku w Tychach. Królują tu różne odcienie szarości, przełamane dodatkami w mocnych kolorach. Projekt koncentrował się na pełnej naturalnego światła, centralnej części mieszkania - strefie wejściowej z otwartą kuchnią i salonem. Pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu nawiązują do tej przestrzeni, poprzez dobór odpowiednich materiałów i spójną kolorystykę.

Głównym oczekiwaniem właścicieli było zaaranżowanie otwartej przestrzeni mieszkania w taki sposób, aby umieścić w niej wszystkie niezbędne funkcje.

- mówi Joanna Kubieniec, projektantka wnętrza.

W kuchni umieszczono wyspę, dostępną z obu stron. W części jadalnianej stanął rozkładany stół, który wykonany został na zamówienie.

Drewniana podłoga i dodatki, szare meble i żółte akcenty - to kompozycja jaką właściciele uznali za najbardziej odpowiednią dla siebie i swojego dobrego samopoczucia w ich prywatnej przestrzeni.

To mieszkanie ma sporo uroku. Dajemy mu piątkę z plusem!

Projekt i realizacja: Joanna Kubieniec

Współautor projektu: Daria Barnaś

Zdjęcia: Janina Tyńska

Skomentuj:

Mieszkanie w odcieniach szarości w Tychach