Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Marka Roberto Cavalli Home debiutuje w Polsce

red.

Znany dom mody Roberto Cavalli ma także markę wnętrzarską, która właśnie wchodzi do Polski. Oferuje luksusowe produkty pełne szyku.

Roberto Cavalli to pochodzący z Włoch projektant mody, który swoje modowe imperium buduje od lat 70. XX wieku. Zasłynął ze skórzanych ubrań z nadrukami. Technikę wykonywania nadruków na skórze sam wymyślił i opatentował. Oryginalne printy na różnorodnych materiałach szybko stały się jego znakiem rozpoznawczym. Cavalli stworzył modowe imperium, które podobnie jak inni projektanci zaczął rozszerzać o wyposażenie wnętrz, pozostające w stylistycznej zgodzie z częścią odzieżową.

Roberto Cavalli Home to bogactwo wzoru, koloru oraz formy, kwintesencja luksusu.
Kolekcja mebli oraz akcesoriów domowych jest projektowana przez dom mody Roberto Cavalli, który coraz częściej wprowadza produkty o stonowanej i eleganckiej formie. W ofercie Roberto Cavalli Home znajdują się meble, porcelana (zastawa stołowa, wazony, sztućce), poduszki dekoracyjne, tapety, dywany oraz oświetlenie i znacznie więcej. W produktach oferowanych przez markę znajdziemy bogactwo form i kolorów, które wniosą do wnętrz szyk i elegancję. Wpisują się one znakomicie w styl glamour.

Na rynek polski markę Roberto Cavalli Home wprowadza Archidzieło, który jest wyłącznym przedstawicielem tej marki w naszym kraju. Odwiedzając salon Archidzieło przez najbliższe tygodnie, każdy będzie częstowany czekoladkami od Roberto Cavalli, a każdy klient, który zakupi produkt z kolekcji RCH, otrzyma Roberto Cavalli Vodka. Jest to prawdziwa gratka dla wielbicieli luksusu.

Skomentuj:

Marka Roberto Cavalli Home debiutuje w Polsce