BoConcept w tym roku obchodzi 65-lecie istnienia
Historia BoConcept zaczęła się w 1952 roku - w tym roku marka promująca na świecie duński design świętuje zatem 65 lat istnienia.












BoConcept to marka dobrze znana polskim odbiorcom. Promuje ona wysokiej jakości rzemiosło w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą. Ta formuła okazała się być przepisem na sukces dla tej duńskiej marki. BoConcpet został założony przez dwóch duńskich stolarzy z małego zakładu meblarskiego - Jensena Ærthøja i Tage Mølholma. Z czasem powstaje globalna sieć składająca się z ponad 260 salonów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Cała magia powstaje w Danii, a kryją się za nią zarówno duńscy jak i międzynarodowi projektanci: Anders Norgaard, Oki Sato – Nendo, Rene Hougaard – ARDE, Henrik Pedersen, Frans Schrofer, Karim Rashid, Morten Georgsen i zespół Projektantów BoConcept. Pochodzą oni z różnych środowisk, ale łączy ich jedna i ta sama pasja, która narodziła się w 1952 roku – tworzenie pięknych, wyrafinowanych mebli spersonalizowanych pod potrzeby swoich klientów na całym świecie.
Mimo 65 lat w metryce BoConcept wciąż wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, w których dobry design zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. A dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz firma pomaga klientom spełnić ich wnętrzarskie marzenia.
Na 60 urodziny BoConcept wydał książkę "SIXTY - 60 lat wielkomiejskiego designu z Danii". Z okazji urodzin marka udostępniła ją online. Kolejnym prezentem urodzinowym dla klientów marki jest 20% rabat na wszystkie zakupy w dniach 14-26 września.
- Więcej o:
![Kolekcja Adelaide Kolekcja Adelaide BoConcept]()
Nowa kolekcja i katalog na 2018 od BoConcept
![Meble Svarog Furniture Meble Svarog Furniture]()
Niesamowite meble inspirowane słowiańską kulturą
![Technologia zamknięta w jednej bryle – rewolucyjna toaleta Roca Avant zaprezentowana w Centrum Nauki Kopernik Technologia zamknięta w jednej bryle – rewolucyjna toaleta Roca Avant zaprezentowana w Centrum Nauki Kopernik]()
Technologia zamknięta w jednej bryle – rewolucyjna toaleta Roca Avant zaprezentowana w Centrum Nauki Kopernik
![VIP Opening Event „Momento Sospeso. W stronę bliskości” VIP Opening Event „Momento Sospeso. W stronę bliskości”]()
Cucine Lube Polska partnerem Gdynia Design Days 2026 - VIP Opening Event „Momento Sospeso. W stronę bliskości”
![Marco Tentella - PR Manager Cucine Lube Włochy , Magdalena Kujawska - Agent Cucine Lube Polska, Joanna Symeryak PR Manager Cucine Lube Polska, Anna Żabińska - Menadżerka showroomu Cucine Lube Polska w Gdyni Marco Tentella - PR Manager Cucine Lube Włochy , Magdalena Kujawska - Agent Cucine Lube Polska, Joanna Symeryak PR Manager Cucine Lube Polska, Anna Żabińska - Menadżerka showroomu Cucine Lube Polska w Gdyni]()
ArchiCup XXXV za nami!
![„Momento Sospeso. W stronę bliskości" Barańska Design „Momento Sospeso. W stronę bliskości" Barańska Design]()
Gdynia Design Days 2026: wystawa Barańska Design „Momento Sospeso. W stronę bliskości"
![Widok z lotu ptaka na ulicę Złotą w Warszawie. Widok z lotu ptaka na ulicę Złotą w Warszawie.]()
Starzejące się nieruchomości w Polsce: wyburzać, modernizować czy zmieniać funkcję?
![Program „NA SCENIE” 19. edycji Gdynia Design Days Program „NA SCENIE” 19. edycji Gdynia Design Days]()
Program „NA SCENIE” 19. edycji Gdynia Design Days









