Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dodatki do kuchni w stylu retro

Urszula Markiewicz

By Twoja kuchnia zyskała na uroku, warto pomyśleć o ponadczasowym stylu retro. Rozpoznawalny nie tylko w świecie mody, nada wnętrzu wyjątkowy charakter.

Styl retro we współczesnym wydaniu

Aby pomieszczenie zyskało na świeżości nie jest potrzebny gruntowny remont. Stylistyka retro pozwala na wprowadzenie zmian w Twojej kuchni, bez nadmiernego obciążenia portfela. Wróć wspomnieniami do czasu dzieciństwa, kiedy to w babcinej kuchni zajadałeś  smakołyki. Możesz nadać wnętrzu podobną postać za pomocą dodatków w stylu retro. Kojarzą się one z latami 50. i 60. , kiedy to dominowały obłe formy urządzeń i dodatków kuchennych. 

Nie zapomnij o...

Niezbędne jest odpowiednie połączenie stylu retro do kuchni jaką masz. Jeśli jesteś właścicielem nowoczesnego mieszkania, możesz z łatwością odnaleźć w naszym zestawieniu kilka ciekawych propozycji. Współczesny minimalizm, połączony z prostym wystrojem kuchni prezentuje się znakomicie! Podczas planowania zakupów dodatków do Twojej kuchni, nie zapomnij o korkowych podkładkach pod kubki, etażerkach na jajka czy zawieszkach z napisami w stylu retro. Kolejnym dopełnieniem współczesnego wnętrza mogą być ścienne zegary, kolorowe pojemniki na cukier bądź stojaki na wino. Styl retro zawierający elementy prostoty, w łatwy sposób zamieni Twoją kuchnię w miejsce wspomnień rodem z babcinego domu.

Skomentuj:

Dodatki do kuchni w stylu retro