Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowa kuchnia dla całej rodziny

red.

Kuchnia dla rodziny z dziećmi musi mieć dużo miejsca do przechowywania, miejsce na spożywanie posiłków i łatwe do czyszczenia powierzchnie. Ta kuchnia spełnia wszystkie kryteria.

Meble kuchenne
Biała kuchnia
fot. Artur Krupa/Max Kuchnie

Wygodna, funkcjonalna i bezpieczna - taka powinna być kuchnia dla dużej rodziny. W tej kuchni zadbano o wszystkie wspomniane elementy. Atutem pomieszczenia jest spory metraż. Można więc było sobie pozwolić na wprowadzenie licznych szafek i stołu, przy którym zmieści się kilka osób jednocześnie.

W aranżacji kuchni postawiono na jasne kolory i dobre oświetlenie. Wszystko po to, żeby praca w niej była łatwa i przyjemna. Fronty szafek są gładkie i bezuchwytowe, co nadaje im elegancki i stylowy wygląd. Żeby wnętrze nabrało przytulnego wyrazu wprowadzono elementy drewniane, które ocieplają aranżację. Z kolei nad blatem kuchennym wprowadzono fototapetę w ciepłych brawach zabezpieczoną szkłem.

Wszystkie sprzęty AGD są w zabudowie, jest to rozwiązanie praktyczne i estetyczne. Piekarnik, zmywarka i lodówka "wtapiają" się w ciąg szafek, wyglądają dyskretnie i harmonizują z meblami.

Jakie AGD wybrać do kuchni, gdy ma się małe dzieci?

Wybierając kuchenne sprzęty AGD, kierujmy się nie tylko ich funkcjonalnością i wyglądem. Zwróćmy też uwagę, czy wyposażone są w tzw. blokadę rodzicielską, która pozwala zablokować wszystkie przyciski w urządzeniu. Dzięki temu nawet najbardziej ciekawski maluch nie zmieni określonych przez nas ustawień sprzętu, nie włączy go samodzielnie czy nie otworzy drzwi urządzenia podczas jego pracy. W przypadku piekarnika warto wybrać model, który posiada funkcję zimnych drzwiczek. Innym rozwiązaniem zabezpieczającym dziecko przed oparzeniem o rozgrzane drzwiczki, jest umiejscowienie urządzenia powyżej 1 m od podłogi tak, aby malec do niego nie dosięgnął.

Przy wyborze płyty grzewczej warto wziąć pod uwagę płytę indukcyjną, która w ogóle się nie nagrzewa. Jeśli wolimy gazową, wybierzmy tą z przeciwwypływowym zabezpieczeniem gazu. Mechanizm ten powoduje odcięcie dopływu gazu do palnika, gdy przypadkowo zgaśnie płomień.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Stylowa kuchnia dla całej rodziny