Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

W tym hotelowym apartamencie zatrzymał się w Warszawie Donald Trump

red.

Donald Trump przyjechał z krótką wizytą do Polski. Jest to jego druga europejska wizyta. Prezydent USA zatrzymał się w hotelu Marriott. W tym apartamencie najprawdopodobniej spędził noc.

W apartamencie prezydenckim w Hotelu Marriott najprawdopodobniej Donald Trump spędził swoją jedyną noc w Polsce. Choć szczegóły prezydenckiej wizyty do ostatniej chwili były trzymane w tajemnicy, to niemal pewne jest, że Trump nocował w apartamencie prezydenckim. To tu najczęściej zatrzymywali się przywódcy Stanów Zjednoczonych, którzy do tej pory odwiedzali Warszawę.

Jest to olbrzymi, dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 200 m kw. zlokalizowany na 43. piętrze hotelu. Z jego okien rozciąga się piękny widok na Warszawę. Prezydent Trump będzie mógł podziwiać m.in. Pałac Kultury i Nauki, Dworzec Centralny czy wieżowiec Złota 44. Na niższym poziomie do dyspozycji gości jest jadalnia, kuchnia oraz część wypoczynkowa z fortepianem. Na górny poziom prowadzi piękna klatka schodowa z pozłacaną balustradą. Na górze jest luksusowa sypialnia z łazienką. 

Z poziomu apartamentów goście mają całodobowy dostęp do saloniku klubowego nazywanego Executive Lounge. Także z tego miejsca rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy.

Donald Trump przybył do Warszawy ok. 22 w środę. W czwartek 6 lipca Trump spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą. Około godziny 13 Donald Trump wygłosi publiczne przemówienie na Placu Krasińskich.
 

Skomentuj:

W tym hotelowym apartamencie zatrzymał się w Warszawie Donald Trump