Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tadeusz Drozda pokazał swój dom. Wygoda przede wszystkim

red.

Znany satyryk pokazał, jak mieszka. Tadeusz Drozda pochwali się swoim domem położonym na obrzeżach Warszawy. Usytuowany wśród lasów jest ostoją domowego ogniska i wygody.

Tadeusz Drozda to polski satyryk, aktor i konferansjer. Po pracy wraca do swojego przytulnego domu w warszawskiej Radości. Budynek ma długa historię, został zbudowany w 1938 roku i dziś w niczym nie przypomina domu z tamtych czasów. Satyryk kupił go 40 lat temu i od tego czasu stopniowo modernizuje. 

Dom otacza rozległy ogród, a okna wyglądają na otaczający go Mazowiecki Park Krajobrazowy. Jego posiadłość ma 400 metrów kwadratowych i jest warta ok. 2 mln złotych! Jak podkreśla satyryk, dom to dla niego oaza spokoju, a jego ulubionym miejscem jest kuchnia, w której uwielbia gotować.

We wnętrzach dominują meble w tradycyjnym stylu, jest też sporo antyków. Wystrój jest ciepły i przytulny. Czuć w nim ciepło domowego ogniska. Tadeusz Drozda nie ukrywa, że za aranżację w pełni odpowiedzialna jest jego żona. Wkładem satyryka w dekoracje wnętrza jest pokaźna kolekcja trofeów zdobytych w turniejach golfowych, które trzyma w salonie, a także stół bilardowy.

Skomentuj:

Tadeusz Drozda pokazał swój dom. Wygoda przede wszystkim