Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak mieszka Odeta Moro? Totalna mieszanina stylów

red.

Popularna dziennikarka Odeta Moro pokazała swój dom. Wnętrza są pełne różnorodnych mebli i bibelotów. Panuje w nich istna mieszanina stylów.

Odeta Moro, znana dziennikarka radiowa i telewizyjna, pochwaliła się swoim eklektycznym domem w Warszawie. Moro urządzała wnętrza sama. Jak przyznaje, gdy nabyła nieruchomość były w niej "tylko dach i ściany". Wszystkie decyzje dotyczące wyglądu domu podejmowała sama, nie korzystała z pomocy dekoratorów. Chciała, aby wnętrza były przytulne, ale i z charakterem. Mebli i elementów wyposażenia szukała nie tylko w markowych sklepach, ale także na pchlich targach oraz na lokalnych bazarach, które odwiedzała w czasie licznych podróży. Jak mówi, każdy drobiazg budzi w niej miłe wspomnienia.

Dom Odety Moro
Dom Odety Moro
fot. Domo+

Wszystko to powoduje, że w domu Odety Moro panuje istna mieszania stylów. W kuchni ciężki stół w stylu Art Deco sąsiaduje z nowoczesnymi plastikowymi krzesłami. W salonie wysublimowane antyki stoją obok foteli Barcelona Miesa van Der Rohe, a całość wieńczy duża lampa kontrowersyjnej holenderskiej marki Moooi. Dziennikarka lubi także nietypowe zestawienia, dlatego do łazienki wstawiła starą maszynę do szycia Singer ze stolikiem.

Wystrój wnętrz jest oryginalny i zaskakujący. W każdym pokoju można znaleźć coś nietypowego.

Skomentuj:

Jak mieszka Odeta Moro? Totalna mieszanina stylów