Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak mieszka Krzysztof Diablo Włodarczyk? Zaglądamy do mieszkania boksera

Red.

Krzysztof Diablo Włodarczyk mieszka w Józefosławiu niedaleko Warszawy. Jego blisko 100-metrowe mieszkanie jest jasne, minimalistyczne, po prostu ładne. Projektowała je żona boksera - Małgorzata.

Jak mieszka Krzysztof Diablo Włodarczyk - utytułowany bokser, były mistrz świata w organizacji WBC oraz były mistrz świata juniorów organizacji IBF w kategorii ciężkiej? Jeśli spodziewacie się przepychu - nic bardziej mylnego! Wnętrza są nowoczesne, minimalistyczne ale jednocześnie przytulne. 

Niemal 100-metrowe mieszkanie Krzysztofa Diablo Włodarczyka znajduje się w Józefosławiu, na jednym z zamkniętych osiedli. Składa się z trzech pokoi - salonu z otwartą kuchnią, pokoju dziecka oraz sypialni. Jest tu również przedpokój, garderoba i łazienka. Bokser mieszka tu z żoną i synem. Dominują tu biele i szarości, przełamane dodatkami w intensywnych kolorach. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom. 

Zacznijmy od kuchni. Biała, minimalistyczna zabudowa kuchenna znakomicie koresponduje z drewnianym, dębowym prostym stołem jadalnianym. Zwraca uwagę stojąca na blacie złota rękawica bokserka. W mieszkaniu ma zbyt wielu półek, więc trofea i pamiątki stoją w miejscach przypadkowych. 

Salon urządzony jest prosto i z pomysłem. Dominują tu szarości. Duża, wygodna sofa, czerwony fotel i metalowa komoda tworzą spójną całość. Z salonu można wyjść do ogromnego ogródka (prawie dwa razy większego niż powierzchnia mieszkania). 

Na tle jasnego wnętrza wyróżnia się łazienka. Dominują tu ciemne barwy i styl zdecydowanie bardziej klasyczny. Mieszkanie projektowała żona boksera - Małgorzata, ale właśnie w przypadku łazienki to Krzysztof miał ostatnie słowo:

W domu jest prysznic - chodzi o praktyczność. Nie, że wlewamy wodę do wanny, czekamy i potem się moczymy i wychodzimy. Żona się ugięła. 19 lat wchodzę pod prysznic i wychodze- mówi bokser. 

Sypialnia jest jasna i przestronna. Oprócz wielkiego łóżka, stoi tu stara drewniana ławka do ćwiczeń. Wygląda świetnie! Można tu również znaleźć bokserskie pamiątki Diablo oraz wyróżnienia ze szkoły syna.

Skomentuj:

Jak mieszka Krzysztof Diablo Włodarczyk? Zaglądamy do mieszkania boksera