Dom dla miłośników designu

red.

Z zewnątrz to tradycyjna południowa willa. Z kolei w środku to stylowe, pełne przepychu wnętrza wypełnione designerskimi meblami. Każdy wielbiciel designu będzie zachwycony.

Dom dla miłośników designu
Dom Covet Lounge.
fot. Covet Lounge

Piękna, klasyczna bryła budynku widoczna jest już z daleka. Zachwyca szlachetną prostotą i wyważonymi zdobieniami. Mieści się w nim dom pokazowy meblarskich marek reprezentowanych przez firmę Covet Lounge.

Dom położony jest w Portugalii na brzegu rzeki Duoro, 15 minut od historycznego centrum Porto. Reprezentuje styl typowy dla południowych willi. Kamienna fasada obfituje w eleganckie detale architektoniczne. Dom otacza ogród z dużym basenem. Pływając w nim, można się rozkoszować widokiem na rzekę. Basen i kamienna fasada stanowią zapowiedź luksusu, jaki czeka na odwiedzających w środku. Wnętrza urządzono w duchu eklektyzmu - połączono elementy vintage z nowoczesnymi, męskie z kobiecymi, delikatne z surowymi.

Wnętrza mają wysokie sufity, piękne kamienne podłogi i wysokie okna wpuszczające dużo światła. Ściany i sufity są zdobione kunsztownymi dekoracjami. Projektanci wypełnili wnętrze designerskimi sprzętami pochodzącymi od luksusowych marek produkujących meble i oświetlenie. Wśród nich są: Boca do Lobo, Delightfull, Brabbu, Koket, Essential Home, Maison Valentina, Circu oraz Luxxu.

W salonie głównymi elementami wystroju są okazały kominek, duży, ciężki żyrandol oraz dwie obite aksamitem sofy. W jadalni na środku stoi okazały stół, który otaczają wygodne krzesła. Pomieszczenie ma zarazem domowy, jak i luksusowy charakter. Przesądzają o tym liczne zdobienia, błyskotki i zdobienia. W podobnym duchu urządzone zostały pozostałe pomieszczenia. Projektanci postarali się, żeby wnętrza wyglądały jak synonim luksusu.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Dom dla miłośników designu