Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom dla miłośników designu

red.

Z zewnątrz to tradycyjna południowa willa. Z kolei w środku to stylowe, pełne przepychu wnętrza wypełnione designerskimi meblami. Każdy wielbiciel designu będzie zachwycony.

Piękna, klasyczna bryła budynku widoczna jest już z daleka. Zachwyca szlachetną prostotą i wyważonymi zdobieniami. Mieści się w nim dom pokazowy meblarskich marek reprezentowanych przez firmę Covet Lounge.

Dom położony jest w Portugalii na brzegu rzeki Duoro, 15 minut od historycznego centrum Porto. Reprezentuje styl typowy dla południowych willi. Kamienna fasada obfituje w eleganckie detale architektoniczne. Dom otacza ogród z dużym basenem. Pływając w nim, można się rozkoszować widokiem na rzekę. Basen i kamienna fasada stanowią zapowiedź luksusu, jaki czeka na odwiedzających w środku. Wnętrza urządzono w duchu eklektyzmu - połączono elementy vintage z nowoczesnymi, męskie z kobiecymi, delikatne z surowymi.

Wnętrza mają wysokie sufity, piękne kamienne podłogi i wysokie okna wpuszczające dużo światła. Ściany i sufity są zdobione kunsztownymi dekoracjami. Projektanci wypełnili wnętrze designerskimi sprzętami pochodzącymi od luksusowych marek produkujących meble i oświetlenie. Wśród nich są: Boca do Lobo, Delightfull, Brabbu, Koket, Essential Home, Maison Valentina, Circu oraz Luxxu.

W salonie głównymi elementami wystroju są okazały kominek, duży, ciężki żyrandol oraz dwie obite aksamitem sofy. W jadalni na środku stoi okazały stół, który otaczają wygodne krzesła. Pomieszczenie ma zarazem domowy, jak i luksusowy charakter. Przesądzają o tym liczne zdobienia, błyskotki i zdobienia. W podobnym duchu urządzone zostały pozostałe pomieszczenia. Projektanci postarali się, żeby wnętrza wyglądały jak synonim luksusu.

Skomentuj:

Dom dla miłośników designu