Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w stonowanych kolorach

Jagoda Mówińska

Mieszkanie w Gdańsku jest dowodem na to, że nowoczesne wnętrza nie muszą być zimne i surowe. Autorzy projektu znaleźli złoty środek między estetyką, a funkcjonalnością i stworzyli harmonijne wnętrze w dobrym stylu.

Rodzina, która kupiła mieszkanie w Gdańsku ceni równowagę, dlatego wybrała dla siebie miejsce zlokalizowany w pobliżu starówki, by uniknąć miejskiego zgiełku. Aranżację wnętrz właściciele mieszkania powierzyli pracowni Raca Architekci.

Złoty środek

Gospodarze chcieli, by ich mieszkanie było zarazem nowoczesne i przytulne. Architekci w swojej koncepcji szukali kompromisu między estetyką a funkcjonalnością, szczególną uwagę zwracając na umiejętne zagospodarowanie przestrzeni. Tym bardziej, że specjalnością pary architektów są wielofunkcyjne rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Miejsce na dużą garderobę wygospodarowano w korytarzu, w dużej szafie z przesuwnymi drzwiami. Mieści się w niej krzesło, wieszaki oraz szuflady na buty. Na uwagę zasługuje również ściana nad kuchennym blatem, którą dostosowano do przechowywania wina.

Przytulne i nowoczesne

Całe mieszkanie zostało utrzymane w stonowanych barwach: bieli, szarości i błękicie. Chłodne kolory równoważny dębowe drewno, które nadaje całości przytulny charakter. Mocnym elementem są dodatki, które pozwalają uniknąć nudy: wyraziste lampy, oryginalne dywany i geometryczne płytki. Proste, przytulne wnętrza z pewnością spełnią oczekiwania kochającej harmonię rodziny.

Skomentuj:

Mieszkanie w stonowanych kolorach