Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odnowione mieszkanie w kamienicy na Marszałkowskiej

Dominika Redlicka

Świetna lokalizacja, przestronne wnętrza i wysokie stropy. Mieszkanie w Warszawie, choć zniszczone, miało wielki potencjał. Po generalnym remoncie dodatkowo zyskało na stylu.

Lokalizacja w centrum Warszawy, jasne wnętrza, klimatyczna kamienica – to była świetna okazja. To czteropokojowe mieszkanie właściciele postanowili na początek przeznaczyć na wynajem. Wymagało co prawda remontu, ale wkład się opłacił. Pierwsza osoba oglądająca mieszkanie podpisała umowę.

Mieszkanie jest przestronne, zajmuje 87 m kw. Składa się z: 4 pokoi (dwa odświeżone zostały puste do zaaranżowania przez klienta), kuchni, dwóch przedpokoi, łazienki i osobnej toalety. Pierwotny układ architektoniczny wymagał kilku zmian, by mieszkanie stało się bardziej przyjazne i funkcjonalne. Nie obeszło się bez zburzenia kilku ścian. Instalacja elektryczna również wymagała wymiany. Przy okazji zamontowano monitoring.

Udało nam się przekonać właścicieli do pozostawienia żeliwnych kaloryferów, odnowienia pięknego parkietu w klasyczną jodełkę, który wcześniej był schowany pod czerwoną wykładziną i wzbogacenia salonu starym złotym żyrandolem - opowiada Noemi Kruba ze studia Kruba Design, odpowiedzialnego za metamorfozę mieszkania.

 

Skomentuj:

Odnowione mieszkanie w kamienicy na Marszałkowskiej